در برخورد با گران فروشی به خوبی عمل نشد|با گزارش به موقع تخلف در ادارات امید را به مردم بازگردانیم معاون دادستان رشت در جلسه شورای اداری:

در برخورد با گران فروشی به خوبی عمل نشد|با گزارش به موقع تخلف در ادارات امید را به مردم بازگردانیم

به گزارش رشت۲۰-علی اصغر حیدرنژاد معاون دادستان شهرستان رشت در جلسه شورایگران فروشی اداری فرمانداری شهرستان رشت گفت: جنگ تمام عیار از نوع اقتصادی است و لازم است بیشتر در میدان باشیم و نیاز به مطالعه و پیش بینی خطرات و مشکلات احتمالی به پیشگیری بپردازیم.

وی با بیان اینکه تعداد پرونده ها و مراجعات به دادگاه ها زیاد است، افزود: کشیک دادسرا و دادیاران در ایام تعطیلات برقرار است و سرکشی های مستمر از مراکز خدمات رسان را در لیست کاری خود داریم.

 

حیدرنژاد با بیان اینکه در حوزه نظارت بر فروشگاه ها و برخورد با گران فروشی به خوبی عمل نشده است، به چهارشنبه سوری اشاره و اظهار کرد: اگر اخلال در نظم عمومی ببینیم فرد خاطی بازداشت خواهند شد و این بازداشت تا پایان تعطیلات نوروزی خواهد بود.

 

وی در مورد تکدی گری نیز اظهار کرد: متاسفانه از استان های دیگر به گیلان می آیند و با سواستفاده از عواطف مردم شروع به تکدی گری می‌کنند.

 

معاون دادستان رشت با بیان اینکه دستگاه قضایی همراه و پشتیبان مردم است، گفت: تکلیف قانونی برای مردم و کارکنان دستگاه ها این است که اگر تخطی از قانون را مشاهد کردند به دستگاه قضا مراجعه کنند.

 

وی با بیان اینکه متاسفانه احساس میکنم که مردم امیدشان نسبت به ما مسئولان کمرنگ شده است، گفت: با همکاری و گزارش به موقع از قانون شکنی در ادارات این اعتماد و امید را در جامعه افزایش دهیم.