در روزها و ساعات اوج گرما ،خاموشی برق یعنی تجربه عذاب جهنم مدیر عامل توزیع برق گیلان پاسخگو باشد

در روزها و ساعات اوج گرما ،خاموشی برق یعنی تجربه عذاب جهنم

با شروع فصل تابستان و آغاز تیرماه قطع مکرر برق در محلات مختلف رشت برنامه مدون شرکت توزیع برق گیلان شد ه است.

به گزارش رشت۲۰؛گویا مدیر عامل توزیع برق گیلان به جای برنامه ریزی برای رفع مشکل خاموشی برق که در سال های گذشته نیز گریبانگیر مردم محلات حاشیه نشین رشت از جمله حمیدیان ، حافظ آباد، عینک و … بوده تنها در راستای تدوین جدول خاموشی ها برای کاهش اوج مصرف برنامه ریزی کرده و زحمت بررسی و رفع دیگر مشکلات را به خود نداده است.!!!!!

بهانه هایی از جمله ساخت و سازهای غیر مجاز، شدت گرما و … مباحثی است که هر مدیر کارآمد و لایقی بر اساس تجارب سالهای گذشته و قبل از فرا رسیدن روزهای بحرانی به همراه متخصصین برای رفع آن برنامه ریزی کند .

اما با بررسی وضعیت فعلی و کلافگی مردم محلات مختلف رشت به نظر می رسد جمشید طالبی تنها برنامه ریزی اش در چنین شرایطی خاموشی چندین ساعته برق آن هم در محلات حاشیه نشین که سکونتگاه مدیران و نورچشمی ها نیست باشد.

ضعف عملکرد شرکت توزیع برق گیلان زبانزد خاص و عام شده و در این میان فقط شاهد سکوت و اعلام جدول مزخرف ساعات خاموشی برق درمحلات رشت هستیم.

حال سوالی که برای هر ذهن بیدار و آگاهی مطرح شده این است که آیا ساکنین منزل شخصی جمشید طالبی مدیر عامل توزیع برق گیلان طعم خاموشی چند ساعته برق را در ساعات ظهر و اوج گرمای هوای رشت تجربه می کنند ؟؟؟؟؟؟؟؟؟