در سازمان همیاری شهرداری‌ها چه کسی در خروج را به نصرتی قزوینی نژاد نشان داده است؟!

در سازمان همیاری شهرداری‌ها چه کسی در خروج را به نصرتی قزوینی نژاد نشان داده است؟!

به گزارش رشت۲۰؛ نخستین روز مردادماه سال جاری بود که مسعود نصرتی قزوینی نژاد رسماً با تقدیم استعفای خود از شهرداری رشت و قبول آن توسط اعضای شورا از سمت خود در شهرداری رشت استعفا داد تا این شهردار غیربومی برای ادامه کار خود به سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برود.

نکته جالب آنکه فرهام زاهد به‌عنوان یکی از اعضای حامی مسعود نصرتی قزوینی نژاد در جلسه قبول استعفای وی مدعی شد برخی در رشت در خروج را به نصرتی نشان دادند و در بخش دیگری از اظهارات خود به رسانه‌ها حمله‌ور شد و به‌نوعی آنان را مقصر اول و آخر اوضاع امروز شهر رشت دانست!

 

حال اما شنیده‌ها از شهرداری کرج حکایت از آن دارد که مسعود نصرتی قزوینی نژاد در کنار سیروس شفقی فرماندار سابق رشت و آستارا دو تن از گزینه‌های تصدی بر شهرداری کرج هستند.

 

این در شرایطی است که قزوینی نژاد در شهرداری قزوین ۹ سال سابقه کار داشته و اعضای شورای شهر رشت او را یک مدیر با ثبات می‌دانستند اما وی خیلی زود در رشت فیلش یاد هندوستان کرد و از شهرداری رشت استعفا داد تا به سازمان همیاری شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور برود.

 

در پایان باید از فرهام زاهد به‌عنوان حامی مسعود نصرتی تا دقیقه نود پرسید که دقیقاً چه کسی در سازمان همیاری شهرداری‌ها در خروج را به نصرتی نشان داده و کدام رسانه‌ها او را مجبور به فرار از محل خدمتش کرده‌اند که اکنون نامش به‌عنوان یکی از گزینه‌های نهایی شهرداری کرج مطرح‌شده است؟!