دستگیری سارق طلافروشی حین سرقت در آستارا

دستگیری سارق طلافروشی حین سرقت در آستارا

به گزارش رشت۲۰-فرمانده انتظامی آستارا از دستگیری یک سارق،حین سرقت از طلافروشی در این شهرستان خبر داد.

سرهنگ محمد نمازی با اعلام این خبر گفت: ماموران انتظامی آستارا در پی اعلام مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر اینکه ۲ نفر در حال سرقت از یک طلا فروشی هستند بلافاصله به محل اعلامی اعزام شدند.

 

این مقام انتظامی افزود: ماموران پلیس پس از حضور در محل یکی از سارقان را که با صاحب طلا فروشی درگیر شده بود دستگیر کرده و همدست وی، که از دیده ماموران پنهان شده بود اقدام به فرار کرد.

 

وی با بیان اینکه ۲ متهم با استفاده از یک اسلحه پلاستیکی و نقاب وارد یک طلا فروشی شده و با ترساندن صاحب مغازه یک حلقه النگو را سرقت کرده بودند ادامه داد: با حضور به موقع پلیس سرقت از این طلا فروشی نافرجام ماند و النگوی سرقتی به صاحبش بازگردانده شد.

 

سرهنگ نمازی با اشاره به اینکه تلاش ها برای دستگیری همدست متهم ادامه دارد تصریح کرد: سارق ۳۹ ساله دستگیر شده با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

 

نمازی گفت: استفاده از سیستم های ضد سرقت و هشدار دهنده توسط صاحب طلافروشی و عکس العمل به موقع و هوشمندانه پلیس باعث شد تا سارقان به اهداف شوم خود دست پیدا نکنند.

 

این مقام انتظامی خاطر نشان کرد: مجرمان و مخلان نظم و امنیت بدانند فرزندان ملت در نیروی انتظامی از عزمی راسخ در برخورد با آنان برخوردارند و اجازه هنجارشکنی را به هیچ کس نخواهند داد.

 

فرمانده انتظامی شهرستان آستارا در پایان ضمن تاکید بر نقش بسیار موثر همکاری و مشارکت مردمی در پیشگیری و کشف جرائم به ویژه سرقت از کسبه و بازاریان خواست با مجهز کردن محل کار به تجهیرات هشدار دهنده الکترونیکی (مها) ضریب امنیتی محل کسب خود را بالا ببرند .