دستگیری عاملان تیراندازی به خودروی پلیس در تالش|بازداشت متهم ۲۲ ساله هنگام خروج از استان فرمانده انتظامی گیلان خبر داد:

دستگیری عاملان تیراندازی به خودروی پلیس در تالش|بازداشت متهم ۲۲ ساله هنگام خروج از استان

به گزارش رشت۲۰ ،فرمانده انتظامی استان گیلان گفت: عاملان تیراندازی به خودروی ماموران انتظامی شهرستان تالش دستگیر شدند.

سردار عزیزاله ملکی در تشریح این خبر گفت: ماموران انتظامی شهرستان تالش در اجرای دستور مقام قضائی برای جلب و دستگیری متهم ۲۲ ساله به آدرس محل سکونت وی اعزام شدند.

 

این مقام ارشد انتظامی افزود: متهم دستگیر شده به محض مشاهده ماموران با کمک دوستان خود قصد فرار و سرپیچی از دستور قضائی را داشت که با هوشیاری ماموران انتظامی دستگیر شد.

 

وی با بیان اینکه در حین انتقال متهم، سرنشینان یکدستگاه خودرو پژو پارس با اسلحه شکاری به جهت فراری دادن متهم اقدام به شلیک به سمت خودروی پلیس و ماموران کرده و از محل متواری می‌شوند خاطرنشان کرد: ۸ نفر از عوامل اصلی فراری دادن متهم، پس از فرار و اختفا در نقاط مختلف استان شناسایی و دستگیر شدند.

 

ارشد انتظامی استان با تاکید بر عزم جدی پلیس در برخورد با اراذل و اوباش و مقابله با مخلان نظم و امنیت عمومی اظهارداشت: عامل اصلی تیراندازی در هنگام خروج از استان، در شهرستان رودبار شناسایی و دستگیر شد.

 

سردار عزیزاله ملکی با بیان اینکه از مخفیگاه عامل اصلی تیراندازی یک قبضه سلاح شکاری غیرمجاز و ۳۲ فشنگ مربوطه کشف شد، تصریح کرد: متهمان با تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مقام قضائی معرفی شدند.

 

فرمانده انتظامی استان گیلان، ایجاد نامنی برای مردم و انجام رفتارهای هنجارشکنانه را خط قرمز پلیس قلمداد کرد و از همکاری مردم با نیروی انتظامی در شناسایی و معرفی مخلان نظم و امنیت عمومی تقدیر کرد.