دستگیری ۵ باند توزیع مواد مخدر توسط سربازان گمنام امام زمان رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان:

دستگیری ۵ باند توزیع مواد مخدر توسط سربازان گمنام امام زمان

به گزارش رشت۲۰ ;احد الله احدی امروز در جمع خبرنگاران با بیان اینکه مأموران مبارزه با مواد مخدر از هیچ تلاشی برای نابودی باندهای توزیع مواد مخدر دریغ نمی‌کند، اظهار کرد: توزیع مواد مخدر به‌منظور انحراف جوانان بوده و پلیس مبارزه با مواد مخدر از هیچ تلاشی برای شناسایی و انهدام این‌گونه با آن‌ها دریغ نمی‌کنند.

وی با اشاره به منهدم کردن باندهای توزیع مواد مخدر در استان گیلان گفت: با تلاش مأموران ستاد مبارزه با مواد مخدر، نیروی انتظامی، سپاه پاسداران، بسیج و سربازان گمنام امام زمان پنج باند توزیع مواد مخدر در استان گیلان در پنج عملیات اطلاعاتی دقیق و مجزا شناسایی و منهدم شدند.

 

رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر استان گیلان با اذعان به اینکه باندهای توزیع مواد مخدر از ماشین برای انتقال این مواد استفاده کردند، تصریح کرد: این افراد سعی داشتند با ابزارهایی به‌مانند ماشین ۲۰۰ کیلوگرم مواد مخدر را وارد استان کرده و بین جوانان پخش کنند که خوشبختانه موفق به انجام این کار نشده و به دست مأموران دستگیر شدند.

 

احدی با اشاره به نوع مواد مخدر کشف‌شده توسط نیروی انتظامی افزود: حشیش، شیشه و تریاک ازجمله مواد مخدرهایی بود که توسط نیروی انتظامی کشف و ضبط شد.

 

وی با بیان اینکه افراد دستگیرشده به مقامات قضایی تحویل داده می‌شوند، تصریح کرد: در این عملیات ۱۵ نفر دستگیر و چهار ماشین ضبط شد که این افراد پس از طی مراحل قانونی به مقامات قضایی سپرده‌شده تا در مورد آنان تصمیم‌گیری شود.