دست اداره کل ورزش‌‌ و جوانان را برای انتخاب خریدار باز گذاشتم مالک باشگاه سپیدرود:

دست اداره کل ورزش‌‌ و جوانان را برای انتخاب خریدار باز گذاشتم

به گزارش رشت۲۰ ؛ جواد تن‌زاده درباره حضور وکیل علی کریمی در باشگاه سپیدرود و اینکه گفته شده او قصد دارد مالکیت باشگاه سپیدرود را واگذار کند،‌ اظهار داشت: زمانی که وکیل علی کریمی به باشگاه آمد،‌ اصلاً آنجا نبودم و با من به صورت تلفنی صحبت کردند.

jwd tn zdh 300x212 - دست اداره کل ورزش‌‌ و جوانان را برای انتخاب خریدار باز گذاشتمما به کادرفنی فصل گذشته اعلام کردیم دو راه برای تسویه حساب وجود دارد،‌ اول اینکه یک‌سوم پول خود را به صورت نقد و الباقی را به صورت چک یک ماهه یا دو ماهه دریافت کنند و راه دوم هم این است اگر می‌خواهند به صورت نقد پول‌شان را دریافت کنند، با توجه به اینکه بیانیه‌ای به اداره کل ورزش و جوانان استان گیلان ارسال کرده‌ایم،‌ صبر کنند اگر خریداری آمد به آنها می‌گوییم که به کادرفنی فصل قبل به صورت نقد پول پرداخت کند. در حال حاضر کارهای باشگاه را انجام می‌دهیم و توان ما همین است. در بیانیه‌ای هم که نوشتیم اعلام کردیم، اگر خریداری پیدا شد و اداره کل ورزش و جوانان آن را تأیید کرد به ما معرفی خواهد شد.

مالک باشگاه سپیدرود تصریح کرد: اجباری برای حضور خودمان نداریم و می‌خواهیم تیم سپیدرود رشد کند. هدف من رشد سپیدرود است،‌ این تیم الان می‌تواند با من این راه را ادامه دهد،‌ اگر هم خریداری پیدا شد که شرایط بهتری نسبت به ما داشت،‌ دست او را به گرمی می‌فشاریم و راه را برای اداره کل ورزش و جوانان برای پیدا کردن خریدار جدید باز گذاشته‌ایم. اگر اداره کل صلاحیت خریدار جدید را تأیید کرد به ما معرفی خواهد شد و ما هم به لحاظ مالی حسابرسی‌ها را انجام خواهیم داد و از این بابت مشکلی وجود ندارد. برای اینکه تیم دچار چالش نشود، ما کارهای باشگاه را پیش می‌بریم. دست اداره کل ورزش و جوانان را هم برای پیدا کردن خریدار تا زمان شروع نقل و انتقالات باز گذاشته‌ایم،‌ اما فقط تا شروع فصل نقل و انتقالات،‌ نه اینکه تا آخر دست آنها باز باشد. تیم باید برای فصل جدید بسته شود و اردوها هم برنامه‌ریزی شده است؛ بنابراین نمی‌توانیم پس از نقل و انتقالات صبر کنیم.

تن‌زاده در مورد اینکه علی کریمی اعلام کرده در صورت عدم تسویه حساب با او در تمرینات سپیدرود شرکت خواهد کرد،‌ گفت: آن بحث‌ها به خود کریمی ارتباط دارد، سیاست باشگاه در مورد تسویه حساب با کادرفنی این است که یک‌سوم را به صورت نقد و مابقی را به صورت چک دو ماهه پرداخت کند. علاوه بر آن اوراقی هم هست که به آنها داده خواهد شد. سیاست باشگاه تغییری نکرده و ما راه خودمان را ادامه می‌دهیم.

«شایعاتی در مورد گرفته شدن مالکیت سپیدرود از شما مطرح می‌شود، آیا این موضوع صحت دارد؟» وی در پاسخ به این پرسش به تسنیم گفت: به شایعات کاری نداریم و صحبت‌های ما مبنایی است که بر طبق آن کار می‌کنیم. سیاست ما این است که کار خود را ادامه دهیم و برای باشگاه هم برنامه‌ریزی شده و نباید زمان را از دست بدهیم. اگر اداره کل ورزش و جوانان تشخیص دهد خریداری پیدا شده و می‌تواند قوی‌تر و قدرتمند‌تر از ما ظاهر شود ما مشکلی نداریم؛ دستشان باز است که پس از تأیید صلاحیت خریدار به من معرفی شود تا با آنها صحبت کنیم. هدف من فقط ارتقای جایگاه و در واقع ارزش سپیدرود است. هیچ اجباری روی این ندارم که فقط باید من حضور داشته باشم، من به عنوان یک هوادار به این تیم ورود کردم و تا آخر هم هستم. اگر اداره کل ورزش و جوانان فردی که واجدالشرایط باشد را به من معرفی کند، من شرایط مذاکره با او را دارم تا به روند پیشرفت تیم سرعت دهیم. تا آن زمان هم برنامه خودمان را پیش خواهیم گرفت و نمی‌خواهیم زمان طلایی را از دست دهیم. اگر هم خریداری معرفی نشد کارمان را ادامه خواهیم داد.

مالک باشگاه سپیدرود یادآور شد: اگر خریدار جدید به لحاظ شرایط بهتر از ما باشد با او مذاکره خواهیم کرد، نه اینکه الان مواردی مطرح شده است که اسنادی از سوی یک فرد یزدی به هیئت فوتبال داده شده و اعلام کرده هفت میلیارد تومان در حسابش پول است،‌ اما وقتی پرینت حساب مالی را نگاه می‌کنید هفتاد هزار تومان بیشتر در حسابش ندارد. از این موارد بسیار زیاد است و این برای تیم حاشیه ایجاد می‌کند. به همین خاطر خریدار باید تأیید صلاحیت شود و این کار هم در حوزه وظایف ما نیست. اداره کل ورزش و جوانان اگر خریداری را تأیید صلاحیت کند و به من به عنوان مالک قانونی باشگاه معرفی خواهد شد و من به طور مستقیم با او مذاکره خواهم کرد.