دست خالی دو کاراته کای گیلانی از مدال در روز نخست کاراته وان روتردام؛

دست خالی دو کاراته کای گیلانی از مدال

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از فارس از رشت، سارا بهمن یار کاراته کای گیلانی وزن منفی ۵۰ کیلوگرم تیم ملی ایران در روز نخست مسابقات کاراته وان روتردام در اولین دیدار به مصاف ماریا دامولیدئو از ایتالیا رفت و موفق شد رقیب خود را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد. بهمن یار در مرحله بعدی به مصاف سیراین لونیس از فرانسه رفت و توانست رقیب فرانسوی را با نتیجه چهار بر یک شکست دهد.

 

نماینده گیلانی وزن منفی ۵۰ کیلوگرم ایران در مرحله سوم به مصاف رونیتا سوکاتندل از اندونزی رفت و با نتیجه نزدیک دو بر سه نتیجه را به رقیب نامدار واگذار کرد. با توجه به فینالیست شدن سرونیتا، بهمن یار به جدول شانس مجدد راه یافت. بهمن یار در جدول شانس مجدد با شکست در نخستین مسابقه با شکست دو بر سه مقابل مولدیر از قزاقستان از کسب مدال برنز بازماند.

آویشن باقری دیگر کاراته کای گیلانی تیم ملی ایران در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم در نخستین گام به مصاف ناتالیا اسپوند رفت و با نتیجه یک‌بردو مقابل رقیب نه‌چندان مطرح لهستانی شکست خورد. با توجه به عدم راه‌یابی رقیب لهستانی، باقری از دور بازی‌ها کنار رفت. تا پازل ناکامی‌های کاراته گیلان در روز نخست لیگ جهانی کاراته روتردام تکمیل شود.

به گزارش خبر فوری رشت ، مهتاب اسماعیلی آخرین نماینده گیلان در وزن منفی ۶۸ کیلوگرم فردا (شنبه) به روی تاتامی می‌رود.