دعوای سیروان خسروی و مهراب قاسمخانی بالا گرفت + عکس

دعوای سیروان خسروی و مهراب قاسمخانی بالا گرفت + عکس

سیروان خسروی خواننده موسیقی پاپ، در پاسخ به پست اخیر مهراب قاسم خانی دست به افشاگری زد

جدال اینستاگرامی سیروان خسروی و مهراب قاسمخانی

در بحبوحه واکنش‌ها به سانحه هواپیمای اکراینی، حمله مهناز افشار به دختر سردار سلیمانی، توهین کوشکی به رخشان بنی اعتماد و اظهارات جنجالی زینب ابوطالبی در شبکه افق، سیروان خسروی پستی نیش‌دار در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرد.

سیروان خسروی، عکس یک آفتاب‌ پرست را منتشر کرد و در کپشن آن نوشت:

«نه سبز بودم، نه بنفش شدم، نه تَکرار کردم و نه سیاه می‌شوم.

‏‎ولى افسوس که هنوز هم بسیارند کسانی که دنباله‌رو سلبریتی‌هاى آفتاب‌پرستى هستند که یک روز سبزند، یک روز بنفش، یک روز عزادارند، یک روز به فلان کاندیدا “اعتقاد راسخ” دارند، روز دیگر تظاهر به فریب‌خوردگی می‌کنند، یک روز تاریخ سازند و روز دیگر تاریخ باز. ‏‎این‌ها همان‌هایی هستند که از ماهیگیرى از آب گل‌آلود هیچ حادثه‌ای نمی‌گذرند و شهوت دیده شدنشان تمام ناشدنى است.

‏‎من نه از “درود به شرفت” ها خوشحال می‌شوم و نه از “لعنت” ها ناراحت، چون میدانم تنها با یک پست عوام‌فریبانه تمام “لعنت” ها به “درود” تبدیل می‌شود. ‏‎قطعاً قلب من هم همانند هر انسانى از این‌همه مصیبت به درد آمده و حالم از شرایط اسفناک زندگى در کشورم به هم می‌خورد، اما باور دارم که گذاشتن یک عکس مشکى یا پست‌هایی که جز برانگیختن احساساتِ لحظه‌ای هیچ کاربردى ندارند، هیچ دردى را درمان نخواهد کرد. ‏‎مرا به خویشتن خویش وانهید که من ‏‎نه از قبیله‌ی زهدم، نه اهل تزویرم.

هم از توبره هم از آخور»

sirvan-khosravi00.jpg
پست جنجالی «آفتاب‌پرست» سیروان خسروی

مهراب قاسم‌خانی که در این مدت مشغول گزارش دادن از شرایط خوب زندگی با فرزندانش بدون حضور شقایق دهقان است، از پست آفتاب‌پرست سیروان به‌شدت ناراحت می‌شود و سه روز بعد در صفحه اینستاگرام خود می‌نویسد:

شناسنامه ات سفیده؟ به هیشکی رای ندادی؟ از هیشکی حمایت نکردی؟ توی هیچ حرکتی شرکت نکردی؟ نسبت به هیچ حادثه طبیعی ‌و غیر طبیعی واکنش نشون ندادی؟ هیچ تبریک و تسلیتی نگفتی؟ نظرت رو راجع به هیچ اتفاق سیاسی و اجتماعی خوب و بدی نگفتی؟ آفرین به تو. دمت هم گرم. انتخاب شخصیته. به هیچ کس هم ارتباطی نداره….

فقط جان هر کی دوست داری این رفتارت رو تبدیل به ژست قهرمانانه نکن و توی سر بقیه نزنش. بی عملی و هیچ کاری نکردن، واقعاً افتخار نداره. سرت رو بالا بگیر و بگو از این مسائل سر در نمیارم. بگو زندگی خودم برام مهمتره. بگو حال ندارم به این چیزا فکر کنم. نمیخوام موقعیت کاریمو به خطر بندازم. دوست ندارم از یه عده فحش بخورم. بگو دوست دارم کلاً به روم نیارم کجا زندگی میکنم و دورم چه خبره…. اصلاً هر چی دوست داری بگو، فقط احساس زرنگی و باهوشی نکن.

اونی که بهش تیکه میندازی، به امید تغییر حرکت کرده، حرف زده، رای داده، حمایت کرده، نسبت به شرایط سیاسی و اجتماعی واکنش نشون داده، نظرش رو نسبت به رویداد های اطرافش اعلام کرده، کارش و زندگیش رو ریسک کرده، پای فحش شنیدن وایستاده… اگه یه جاهایی هم اشتباه کرده، واسه اینه که داشته تلاش میکرده، اگه لباسش خاکی شده، واسه اینه که اومده وسط.

تو هم لطف کن و با لباسای تمیزت فخر فروشی نکن. لباسی که فقط واسه عکس اینستاگرام از کمد بیرون بیاد، معلومه که خاکی نمیشه.

پ.ن: یادش بخیر، چند سال پیش سر یه حرکتی داشتیم از همکارا امضا جمع میکردیم. به یکی از دوستان که زنگ زدم، معذرت خواست و گفت به حرکتمون اعتقاد داره، ولی چون خیلی از طرفداراش توی طیف مقابل هستن و ممکنه بپرن، ترجیح میده کنارمون نباشه.

mehrab-ghasemkhani.jpg
جواب مهراب قاسم خانی به سیروان خسروی

سیروان خسروی با کنایه نیش‌داری که کامنت ها را باز بگذار، به مهراب قاسم‌خانی چنین پاسخ می دهد:

بعد از خوندن پست مهراب قاسمخانى، دوست قدیمى، و آشناى امروز که در مورد من نوشته شده ترجیح دادم که سکوت نکنم تا موجب سو تعبیر از طرف دنبال کننده هاى ایشون نشه.

مهراب جان قطعا به یاد دارى که در ایام انتخابات پیشین با من تماس گرفتى و گفتى از طرف تیم آقاى روحانى پیشنهاد شده که من(سیروان خسروى) در ازاى دریافت دستمزد ٣ سانس کنسرت تهران، سه چهار آهنگ در تجمع هوادارهاى ایشون در استادیوم ١٢،٠٠٠ نفرى آزادى اجرا کنم و قطعا یادت هست که ضمن ردِ این پیشنهاد، به دلیل صمیمى بودنمون، جواب بی ادبانه اى هم در رابطه با این حرفت دادم.

sirvan-khosravi.jpg
افشاگری سیروان خسروی از پیشنهاد مهراب قاسم خانی

اگه از نظر تو این موضوع نشون میده که شما و هم تیمیهاتون اومدین وسط و ریسک کردین و لباستون خاکى شده و من هیچ عملى انجام نمیدم و سر از اینجور مسائل در نمیارم و فقط زندگى خودم برام مهمه، من دیگه نیازى به توضیح بیشتر نمیبینم.

در مورد قسمت پى نوشت متنى که نوشتى؛

من اسم “یکى از دوستان” رو میدونم چون تو همون مکالمه تلفنى خودت جریان رو تعریف کردى، ولى اگه شهامت ندارى که اسمشو بنویسى، لازم نیست اصلا در موردش بنویسى که باعث شه مخاطبت فکر کنه “یکى از دوستان” همون “سیروان خسروى” بوده.

بیشتر بدانید : اقدام جنجالی سیروان خسروی: شرفم رو نمی فروشم!

بیشتر بدانید : حمله تند سیروان خسروی به احسان علیخانی + عکس و فیلم

بیشتر بدانید : انتقاد تند سیروان خسروی از سلبریتی ها: عقیده ای که پیروان زیادی داره کم ارزشه!

بیشتر بدانید : چرا مهراب قاسم خانی نمیخواهد پیرو یک تفکر خنثی برای پنهان کردن ترسش باشد ؟