دعوت دو کاراته کای گیلانی به اردوی تیم ملی بانوان

دعوت دو کاراته کای گیلانی به اردوی تیم ملی بانوان

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از فارس، سارا بهمن یار کاراته کای وزن منفی ۵۰ کیلوگرم و آویشن باقری کاراته کای وزن منفی ۵۵ کیلوگرم به چهارمین مرحله از اردوی آماده‌سازی تیم ملی کاراته بزرگ‌سالان دعوت شدند. این اردو با حضور ۱۴ کاراته کا از فردا (چهارشنبه) به مدت شش روز در سالن شهید کبگانیان تهران آغاز می‌شود.

13970225001390 Test PhotoH 300x198 - دعوت دو کاراته کای گیلانی به اردوی تیم ملی بانوان

سارا بهمن یار و نسرین دوستی در وزن منفی ۵۰ کیلوگرم، آویشن باقری، فاطمه چالاکی و طراوت خاکسار در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم، زهرا برزگر، شیما آل سعدی، رزیتا علی پور و دلارام دوستی در وزن منفی ۶۱ کیلوگرم، پگاه زنگنه و مبینا کاویانی در وزن منفی ۶۸ کیلوگرم و شنه کاظمی، حمیده عباسعلی و محدثه آقایی در وزن مثبت ۶۸ کیلوگرم ۱۴ کاراته کای دعوت‌شده به چهارمین اردوی تیم ملی بانوان هستند.

سارا بهمن یار با اشاره به برگزاری این اردو به خبرنگار فارس در رشت اظهار کرد: پس از موفقیت در مسابقات انتخابی که با دو پیروزی مقابل فائزه چیذری و زهرا طرازپور رقم خورد، به اردوی تیم ملی راه پیدا کردم و تمام تلاش خود را انجام می‌دهم تا پیراهن تیم ملی را بر تن کنم.

وی گفت: تاکنون سه اردو را پشت سر گذاشتیم و کادر فنی تمام تلاش خود را به کار گرفته‌اند تا بازیکنان را پیش از آغاز مسابقات آسیایی اردن و لیگ جهانی ترکیه به شرایط ایدآل برسانند.

آویشن باقری دیگر کاراته کای گیلانی راه‌یافته به چهارمین اردوی تیم ملی کاراته بانوان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در رشت اظهار کرد: در دیدارهای انتخابی تیم ملی موفق شدم دو برابر پیاپی در مقابل زهرا کرم پور به پیروزی دست‌یابم و به اردوی تیم ملی راه پیدا کنم.

وی با تأکید براینکه انگیزه بالایی برای موفقیت دارم و می‌خواهم یکی از نفرات اصلی تیم ملی باشم گفت: اردوهای تیم ملی از سطح کیفی بالایی برخوردار است و رقابت به‌ویژه در وزن منفی ۵۵ کیلوگرم در سطح بالایی وجود دارد.

باقری افزود: کادر فنی تیم ملی تلاش وافری دارد تا بازیکنان را به بالاترین سطح آمادگی برساند و این رقابت باعث انگیزه مضاعف برای فیکس شدن در تیم ملی می‌شود.

به گزارش فارس، چهارمین مرحله اردوی آماده‌سازی تیم ملی کاراته بانوان بزرگ‌سالان از فردا (دوشنبه) با حضور ۱۴ کاراته کا در پنج وزن در سالن شهید کبگانیان تهران آغاز می‌شود و به مدت ۶ روز ادامه دارد.