دفتر کنترل کیفیت آبفای گیلان به رتبه اول دست یافت در مسابقات ملی مهارت‎های فنی و بهره‌برداری در بلوک 5

دفتر کنترل کیفیت آبفای گیلان به رتبه اول دست یافت

به گزارش رشت۲۰ ;معاون بهره برداری این شرکت از کسب رتبه اول تیم کنترل کیفیت آبفای گیلان در دومین مرحله مسابقات ملی مهارت های فنی و تخصصی بهره برداری در رشته آزمون های فیزیکوشیمیایی آب در بلوک ۵ خبر داد.

مازیار غلامپور معاون بهره برداری آبفای گیلان با اشاره به برگزاری دومین مرحله مسابقات ملی مهارت در بلوک ۵ به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان مازندران اظهار داشت: در این دوره از مسابقات تعداد ۸ نفر از کارشناسان آزمایشگاه آب و فاضلاب از استانهای گیلان، مازندران، گلستان و خراسان شمالی در دو مرحله علمی و عملی بصورت تیمی در محل آزمایشگاه بر روی دو نمونه مجهول آب به رقابت پرداختند.

وی در ادامه تصریح کرد: آزمون علمی بصورت آنلاین و همزمان در سراسر کشور به مدت ۲۰ دقیقه بطول انجامید و شرکت کنندگان طی ۲ روز به رقابت در بخش عملی پرداختند و در نهایت تیم استان گیلان با همکاری مریم وزیری و محبوبه رفیعی پور موفق به کسب مقام اول این دوره از مسابقات شدند و به مرحله کشوری راه یافتند.

گفتنی است سیده ضحی حجازی مدیر دفتر کنترل کیفیت آبفای گیلان به عنوان سرداور این دوره از مسابقات و سیدمحمد میرنصرالهی پارسا رئیس آزمایشگاه آب و فاضلاب گیلان به عنوان داور در کنار۳ داور دیگر از سایر استانها مسئولیت داوری این دوره از مسابقات را برعهده داشتند.