دوباره‌کاری پیاده‌راه فرهنگی رشت پس از ۶ ماه از افتتاح آن رئیس کمیسیون عمران شورای شهر رشت مطرح کرد

دوباره‌کاری پیاده‌راه فرهنگی رشت پس از ۶ ماه از افتتاح آن

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر رشت گفت: پس از ۶ ماه از افتتاح پیاده‌راه فرهنگی رشت بار دیگر دوباره‌کاری و کنده‌کاری در حال انجام بوده و هزینه‌ زیادی به بیت‌المال تحمیل شده است.

 13950812000175 PhotoA - دوباره‌کاری پیاده‌راه فرهنگی رشت پس از 6 ماه از افتتاح آن

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از فارس ، عباس صابر ظهر امروز در جلسه کمیسیون عمران شورای اسلامی این شهر با اشاره به کنده‌کاری‌های دوباره در پیاده‌راه فرهنگی این شهر اظهار کرد: کمتر از شش ماه از افتتاح پیاده‌راه می‌گذرد اما بار دیگر در پیاده‌راه دوباره‌کاری در حال انجام است.

رئیس کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر رشت افزود: در اجرای پروژه پیاده‌راه هزینه هنگفتی تحمیل شد اما به دلیل عدم توجه به مباحث فضای سبز  دوباره با کنده‌کاری در سطح پیاده‌راه فرهنگی رشت هزینه دوباره‌ای به بیت‌المال تحمیل کرده‌ایم.

وی با بیان اینکه پیاده‌راه فرهنگی رشت در مباحث مختلفی از جمله مبلمان شهری، بحث روشنایی و… دارای مشکل است، یادآور شد: باید در اجرای پروژه‌های شهرداری رشت دقت بیشتری صورت گیرد.

عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر رشت نیز در جلسه مذکور با اشاره به موضوع پیاده‌راه فرهنگی در جلسه تلفیقی سه کمیسیون عمران، برنامه و بودجه و ترافیک شورای رشت اظهار کرد: در مدت سه سال عضویت کمیسیون عمران شورای رشت، با دانش فنی این موضوع آشنا هستم.

مجید رجبی افزود: اخیراً یکی از اعضای شورا که در کمیسیون فرهنگی شورای رشت نیز عضویت دارد مباحثی را پیرامون پیاده‌راه فرهنگی رشت عنوان کرده که نشان می‌دهد فاقد دانش فنی در زمینه مباحث عمرانی است و نمی‌تواند در این زمینه اظهارنظر کند.

وی با بیان اینکه بارها در زمینه نحوه اجرای پروژه پیاده راه فرهنگی رشت تذکر داده شده است، ادامه داد: حتی در این زمینه نیز مدارکی برای سازمان بازرسی ارسال کرده‌ایم.

این عضو شورای شهر رشت گفت: بارها بابت پروژه پیاده‌راه فرهنگی رشت به شهردار رشت متذکر شدیم اما هیچ پاسخی از این بابت از طرف شهردار شنیده نشد و به عضو کمیسیون فرهنگی شورای رشت می‌گویم که بهتر است در حیطه برگزاری جشن‌هایی که با حضور برخی از بازیگران در رشت برگزار شد و در شأن مردم رشت نبود بیشتر دقت نظر داشته باشد.

وی کمیسیون عمران را یک حوزه تخصصی خواند و بیان کرد: نباید هر کس در این حوزه ورود کند و عضو کمیسیون فرهنگی شورای رشت باید دقت داشته باشد تا اتفاق‌های ناگوار مانند روز رشت رخ ندهد.