دور هفتم مسابقات شطرنج بین المللی جام دوستی در رشت برگزار شد

دور هفتم مسابقات شطرنج بین المللی جام دوستی در رشت برگزار شد

دور هفتم از چهارمین دوره مسابقات شطرنج بین المللی جام دوستی در رشت برگزار شد .

82274157 71105256 - دور هفتم مسابقات شطرنج بین المللی جام دوستی در رشت برگزار شد

به گزارش خبر فوری رشت ،در مهمترین دیدارهای دور هفتم این رقابت ها ، فرزین رضایی از مازندران موفق شد برابر کاظم بختیاری از گیلان به برتری دست یابد .
همچنین در سایر دیدارهای مهم دور هفتم این رقابت ها علی راستبد موفق شد میثم مرادیان را شکست دهد و مهیار رضایی برابر علیرضا مقدم به برتری دست یافت .
در جدول رده بندی این رقابت ها و در پایان دور هفتم میثم مرادیان ، علی راستبد و مهیار رضایی از استان گیلان و فرزین رضایی از مازندران با برتری برابر رقبای خود و با کسب شش امتیاز در صدر جدول قرار دارند .
همچنین بنیامین بابانیا ، عرفان آوخ ، سبحان خادم عرفانی ، پرهام صفری ، آرین برداران تمدن ، نوید هشدارمحجوب و رامتین طاووسی راد همگی از استان گیلان با کسب پنج و نیم امتیاز در تعقیب صدرنشینان هستند.
چهارمین دوره رقابت های شطرنج بین المللی جام دوستی ، از شنبه گذشته با حضور ۱۳۶ شطرنجباز ایرانی به همراه هشت شطرنجباز از کشورهای آلمان و روسیه در رشت آغاز شده است .
شطرنجبازان شرکت کننده در این دوره از رقابت ها ، دارای ریتینگ بین المللی زیر ۲۲۰۰ و در رده سنی آزاد حضور دارند که با هم به رقابت می پردازند.
قوانین فدراسیون جهانی شطرنج در این دوره از مسابقات اعمال می شود که در نهایت به شطرنجبازان برتر این دوره از رقابت ها ، جوایز نقدی اهداء خواهد شد.
چهارمین دوره رقابت های شطرنج بین المللی جام دوستی ، به مدت شش روز در سالن شطرنج مهد اندیشه مجموعه ورزشی یادگار امام شهرستان رشت ادامه خواهد یافت.