استاندار گیلان گفت: دولت به دنبال این است کهمستمری مددجویان کمیته امداد و سازمان بهزیستی را افزایش دهد.
87315124_99618011bcefb

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از قدس آنلاین ، محمدعلی نجفی شامگاه سه شنبه در ضیافت افطاری در جمع مددجویان کمیته امداد خمینی(ره) استان گیلان در رشت اظهار داشت: این سنت خوبی است که کمیته امداد گیلان در سال های اخیر انجام می دهد و دین اسلام بر پذیرایی و افطاری نیازمندان تاکید دارد.
استاندار گیلان از افزایش سه برابری یارانه مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) و افراد تحت پوشش سازمان بهزیستی خبر داد و افزود: دولت به دنبال این است که مستمری مددجویان کمیته امداد را افزایش دهد.
نجفی با بیان اینکه کمیته امداد سال ها به دنبال این بوده که با اشتغال زایی، خانواده ها را از دریافت مستمری خارج کند بیان داشت: باید تلاش کنیم امکاناتی فراهم کنیم تا خانواده های تحت پوشش از امکانات لازم برخوردار شده و از وابستگی بیرون آیند.
وی خاطرنشان کرد: سیاست نظام و دولت آن است شرایطی فراهم کند تا خانواده های تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی به میزان مطلوبی از توانمندی برسند تا از پوشش خارج شده و خود شاغل و کارآفرین شوند که یقیناً چنین امری زیبنده تر و پسندیده تر است.
استاندار گیلان اظهار داشت: در این ماه انسان با هر تفکر و مسلکی می تواند تحت تاثیر فضای معنوی موجود اهلیت پیدا کند و این از شاخصه های ماه مبارک رمضان است و امیداورم از این ایام به ویژه شب های قدر حداکثر استفاده را ببریم

اشتراک این خبر در :

    دکمه اشتراک گذاری تلگرام
  •