دومینوی تغییرات در فرمانداری های لاهیجان و رودبار

دومینوی تغییرات در فرمانداری های لاهیجان و رودبار

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، شنیده ها حکایت از آن دارد که با توجه به بلاتکلیفی حکم امیر جانبازی سرپرست فرمانداری لاهیجان و همچنین رایزنی های صورت گرفته توسط اسماعیل میرغضنفری و همچنین طرح شایعاتی در خصوص دیدارهای وی با ذیبح اله نیکفر و ابوذر ندیمی نمایندگان فعلی و سابق شهرستان لاهیجان، به زودی میرغضنفری بجای امیر جانبازی منصوب خواهد شد.

حال اما شنیده شده است از هفته ی گذشته نام محمد صالح ضیایی حلیمه جانی بخشدار فشافویه که تا پایان مهرماه سال جاری عهده دار این سمت بود، بجای میرغضنفری منصوب می شود تا وی از رودبار به لاهیجان برود. ضیایی متولد سال ۱۳۵۱ در روستای حلیمه جان شهرستان رودبار، دارای ۲۵ سال سابقه اجرایی، کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری و ریاست شورای مرکزی حزب کارگزاران جنوب تهران، ریاست ستاد بحران جنوب تهران، کارشناس سیاسی انتظامی استانداری تهران، معاونت فرمانداری شهرستان ری و ورامین، معاونت شهرداری منطقه ۱۸ تهران، معاون مدیرکل امور شهری و شوراهای استانداری البرز را در کارنامه خود دارد.

گفتنیست از ضیایی به عنوان یکی از کاندیداهای احتمالی برای انتخابات مجلس شورای اسلامی آتی از حوزه رودبار و منجیل نام برده می شود.