دومین روز از مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شد سی و نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم

دومین روز از مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شد

دومین روز از مسابقات سی و نهمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم صبح امروز در گیلان آغاز شد.

139507271049025468971424 - دومین روز از مسابقات سراسری قرآن کریم آغاز شد

به گزارش خبر فوری رشت ، صبح امروز دومین روز از سی‌ونهمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم در مجتمع زیباکنار گیلان آغاز شد.

مسابقات رشته‌های معارف، اذان و ابتهال با حضور نمایندگانی از سراسر کشور در دو سالن شهید آوینی و جام جم زیبا کنار به‌طور رسمی آغاز به کار کرد.

همزمان با دومین روز از مسابقات سراسری قرآن کریم در گیلان ۳۰ نفر مسابقه دهنده در رشته اذان از استان‌های سیستان و بلوچستان، تهران، آذربایجان غربی،کرمان،خوزستان، خراسان شمالی، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، البرز، کردستان، آذربایجان شرقی، سمنان، زنجان، مازندران، یزد، مرکزی، خراسان رضوی و هرمزگان بایکدیگر به‌رقابت می‌پردازند.

در رشته ابتهال ۱۳ نفر از استان‌های آذربایجان شرقی، یزد، خراسان رضوی، تهران، خوزستان، البرز و مازندران شرکت کرده‌اند.

۲۰ نفر شرکت کننده نیز از استان‌های آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اردبیل، اصفهان، البرز، ایلام، بوشهر، چهارمحال بختیاری، خراسان جنوبی، خراسان رضوی، خراسان شمالی، خوزستان، زنجان، سیستان و بلوچستان، فارس قزوین، کردستان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، مازندارن، مرکزی و هرمزگان در رشته معارف این دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم در گیلان شرکت می‌کنند.

مسابقات مذکور از صبح تا اذان مغرب و عشاء در دو سالن مجزا برگزار و در پایان روز اختتامیه رشته‌های اذان، ابتهال و معارف سی و نهمین دوره از مسابقات سراسری قرآن کریم در گیلان برگزار می‌شود.