دو واحد مسکونی در شفت طعمه حریق شد شهردار شفت:

دو واحد مسکونی در شفت طعمه حریق شد

به گزارش رشت۲۰، یاسر شادفرد از آتش‌سوزی دو واحد مسکونی در شهر شفت خبر داد و اظهار کرد: آتش‌سوزی بین ساعات ۱۹ و ده دقیقه تا ۱۹ پانزده دقیقه واقع در کوچه شهید رجایی شفت رخ‌داده است.

وی بابیان اینکه به‌محض اطلاع به واحد آتش‌نشانی شهر، آتش‌نشانان به محل حادثه اعزام شدند افزود: با توجه به وسعت حریق و قرار گرفتن منازل در جوار محل حادثه، اطفاء کامل حریق به طول انجامید تا جایی تا ساعات ۲۳ آتش‌نشانان و مسئولان شهری در محل حادثه حضور دارند.

شهردار شفت از همکاری مراکز آتش‌نشانی شهرها و دهستان‌های هم‌جوار برای اطفاء آتش‌سوزی امشب در شفت خبر داد و تصریح کرد: با توجه به وسعت آتش‌سوزی و تهدید آن به سایر منازل مسکونی از آتش‌نشانان مراکز رشت، فومن، احمدسرگوراب، گشت و چوبر نیز به کار گرفته شد.

شادفرد با اشاره به آسیب‌های آتش‌سوزی امشب گفت: در برآوردهای اولیه یک‌منزل مسکونی بالای ۵۰ درصد و منزل مسکونی دیگر کمتر از ۱۰ درصد دچار آسیب شده‌اند.

وی با اعلام اینکه خوشبختانه آتش‌سوزی امشب تلفات ناشی از فوت و جرح نداشته بیان کرد: علت حادثه در دست بررسی است و به‌زودی مشخص خواهد شد.

شهردار شفت با اشاره به وضعیت بیمه و جبران خسارت‌های این واحدهای مسکونی گفت: واحدهای طعمه حریق شده امشب فاقد بیمه بوده‌اند.