دو گام تا سقوط ملوان به لیگ سه! در شرایطی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی قرار است ساعت ۱۸ امروز (پنجشنبه) به مصاف آرمان گهر سیرجان برود که هنوز تکلیف پرداخت بدهی یکی از بازیکنان پیشین این تیم مشخص نشده است!

دو گام تا سقوط ملوان به لیگ سه!

به گزارش رشت۲۰-در شرایطی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی قرار است ساعت ۱۸ امروز (پنجشنبه) به مصاف آرمان گهر سیرجان برود که هنوز تکلیف پرداخت بدهی یکی از بازیکنان پیشین این تیم مشخص نشده است!

 

هفته گذشته و در اول هفته از مسابقات لیگ دسته یک باشگاه های کشور در شرایطی که ملوانان باید مقابل سرخپوشان پاکدشت به میدان می رفتند از حضور این تیم در زمین به علت عدم پرداخت بدهی ممانعت به عمل آمد که با وساطتت یکی از افراد فدراسیون مشکل به صورت موقتی رفع شد.

 

اما آنچه که خطرناک است، عدم تعیین تکلیف پرداخت بدهی این بازیکن پیشین ملوانان و از طرف دیگر صراحت قانون برای کنار گذاشتن تیمی است که ۲ بازی در طول فصل را بنا به دلایلی به میدان نرود. در قانون تاکید شده است که تیم متخلف به عنوان جریمه به دو لیگ پایین تر سقوط خواهد کرد.

 

حال باید منتظر ماند و دید چه اتفاقی برای این تیم با سابقه و ریشه دار گیلان رخ خواهد داد و چه کسی ملوان در حال غرق شدن را به ساحل می رساند؟!