دیدار رییس و اعضای کانون مداحان استان گیلان با رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری رشت

دیدار رییس و اعضای کانون مداحان استان گیلان با رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری رشت

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از واحد خبر مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت به نقل از امور ارتباطات سازمان مدیریت آرامستان ها، در این جلسه دکتر ابراهیم خوش فطرت در سخنانی با اشاره به جایگاه والای مداحان استان گیلان در بین شیفتگان اهل بیت علیهم السلام و اقشار مختلف مردم ، اظهار داشت: مداحی کاری ذوقی و هنری است که می بایست عنایت اهل بیت شامل حال این عزیزان گردد.

رییس سازمان مدیریت آرامستان ها با بیان اینکه در مداحی حفظ کرامت انسانی حائز اهمیت می باشد، نسبت به حفظ شأنیت و انسانیت مداحان تاکید نمود.

خوش فطرت در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر اطلاع رسانی و فرهنگ سازی در خصوص آموزه های دینی، تصریح کرد : مداحان و شعرا بازوان توانمند نظام اسلامی و دولت به شمار می روند و می توانند در زمینه ایجاد وحدت در جامعه که همواره مورد تأکید مقام معظم رهبری است، نقش موثری ایفا کنند.

در پایان رییس سازمان مدیریت آرامستان های شهرداری رشت از رییس کانون مداحان استان گیلان درخواست نمود تا تمامی مداحان دارای شناسنامه و کارت ویژه ای گردند و نسبت به عقد تفاهم نامه ای با کانون تاکید نمود. 

همچنین در این جلسه حاج آقا رفعتی، معاون سازمان و رییس و اعضای کانون مداحان استان گیلان، دغدغه ها و دیدگاه های خود را بیان کردند.