ذاکری: لوازم شهربازی رشت شرایط مناسبی ندارد، حوادث احتمالی به عهده شهرداری نیست/ مخالفت قابل تامل فرمانداری رشت با پرداخت پاداش به بازیکنان داماش!

ذاکری: لوازم شهربازی رشت شرایط مناسبی ندارد، حوادث احتمالی به عهده شهرداری نیست/ مخالفت قابل تامل فرمانداری رشت با پرداخت پاداش به بازیکنان داماش!

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، هفتاد و هفتمین جلسه علنی شورای شهر رشت با حضور تعداد محدودی از خبرنگاران در صحن جدید شورای شهر رشت برگزار شد.

شهر رشت - ذاکری: لوازم شهربازی رشت شرایط مناسبی ندارد، حوادث احتمالی به عهده شهرداری نیست/ مخالفت قابل تامل فرمانداری رشت با پرداخت پاداش به بازیکنان داماش!

۱۷:۳۲ لایحه یک فوریتی افزایش ۱۰ میلیونی کمک به انجمن بیماران کلیوی در صحن علنی مطرح شد.

sahn241197 11 - ذاکری: لوازم شهربازی رشت شرایط مناسبی ندارد، حوادث احتمالی به عهده شهرداری نیست/ مخالفت قابل تامل فرمانداری رشت با پرداخت پاداش به بازیکنان داماش!

۱۷:۳۳ فرهام زاهد در این خصوص گفت: ما لوایح مشابهی نیز داشته‌ایم که متأسفانه هیچ اقدامی برای آن‌ها انجمن نشده است. برای مثال انجمنی که سال گذشته درخواست کمک ۱۰ میلیون تومانی داشت که به آن توجهی نشده است.

۱۷:۳۵لایحه افزایش نرخ شهربازی در صحن شورا مطرح شد.

sahn241197 07 - ذاکری: لوازم شهربازی رشت شرایط مناسبی ندارد، حوادث احتمالی به عهده شهرداری نیست/ مخالفت قابل تامل فرمانداری رشت با پرداخت پاداش به بازیکنان داماش!

۱۷:۳۶فاطمه شیرزاد با اشاره به وضعیت اسفناک آسفالت در شهر رشت، گفت: وضعیت آسفالت شهر رشت از وظیفه خارج‌شده و بدل به بحران شده است.

۱۷:۴۴ اسماعیل حاجی پور در مخالفت با افزایش نرخ، گفت: برای یک پیرمرد مانند من که بخواهد با دو نوه‌اش به شهربازی برود اگر فقط بخواهد از ۳۰ درصد وسایل استفاده کند حداقل باید ۷۰ تا ۸۰ هزار تومان پرداخت کند. مخالف کمک به سرمایه‌گذار نیستم اما این کمک نباید از جیب مردم انجام شود.

sahn241197 14 - ذاکری: لوازم شهربازی رشت شرایط مناسبی ندارد، حوادث احتمالی به عهده شهرداری نیست/ مخالفت قابل تامل فرمانداری رشت با پرداخت پاداش به بازیکنان داماش!

وی همچنین تأکید کرد: بلیت‌های رایگان که در اختیار شهرداری و شورا قرار می‌گیرد توهین محض است. زیرا نمی‌توان از این بلیت‌ها در ساعات خاص، روزهای تعطیل و پنجشنبه و جمعه‌ها استفاده کرد و این تحقیر و توهین برای افراد بخصوص نیروهای شهرداری و کسانی که این بلیت در اختیارشان قرار می‌گیرد.

۱۷:۴۸ بهراد ذاکری نیز با بیان اینکه با توجه به اینکه ۸۰ درصد مردم فقیر هستند و تنها تفریحاتشان استفاده از چنین مکان‌هایی است بهتر است که درصد افزایش بلیت را بالا نبریم و به‌صورت معقولانه در وسایل افزایش داشته باشیم. به این موضوع اشاره کرد که موارد اتفاقات و سوانح بر عهده شهرداری نیست زیرا وضعیت شهربازی چندان مناسب نیست.

۱۷:۵۳ در ادامه با افزایش ۲۰ درصدی بلیت‌های شهر شادی در سال آتی موافقت شد!

۱۷:۵۴طرح الزام شهرداری رشت به ساماندهی مدیریت مراکز فرهنگی، فرهنگسراها، خانه‌ای فرهنگ و هنر، سرای محلات، گذر و پیاده راه‌های فرهنگی، بوستان‌های موضوعی فرهنگی و هنری در صحن علنی شورا مطرح شد.

sahn241197 12 - ذاکری: لوازم شهربازی رشت شرایط مناسبی ندارد، حوادث احتمالی به عهده شهرداری نیست/ مخالفت قابل تامل فرمانداری رشت با پرداخت پاداش به بازیکنان داماش!

۱۷:۵۹ محمدحسن عاقل منش، رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر رشت اظهار داشت: نظر کمیسیون در مورد این طرح این است که شهرداری در اولین فرصت می‌بایست نحوه اداره از مکان‌های فرهنگی را به‌صورت لایحه به شورا ابلاغ کند. واگذاری مدیریت کانون‌های فرهنگی و مراکز فرهنگی تا زمانی که لایحه از سوی شهرداری به شورا ارائه نشود، ممنوع خواهد بود.

sahn241197 05 - ذاکری: لوازم شهربازی رشت شرایط مناسبی ندارد، حوادث احتمالی به عهده شهرداری نیست/ مخالفت قابل تامل فرمانداری رشت با پرداخت پاداش به بازیکنان داماش!

۱۸:۰۵ ذاکری با اشاره به شفاف‌سازی مالی در شهرداری رشت گفت: در بحث پروژه‌ها نیازمند افرادی بیرون از شهرداری هستیم که برای شفاف‌سازی، میزان بدهی شهرداری را به‌درستی اعلام کنند. کسانی که از شهرداری طلب واقعی دارند باید شناخته شود و پرداخت گردد.

عضو شورای شهر رشت در پایان تأکید کرد: بودجه عمرانی سال آینده شهرداری رشت نسبت به بودجه جاری که حدود یک سوم یا یک چهارم است، بسیار فاجعه است.

sahn241197 10 - ذاکری: لوازم شهربازی رشت شرایط مناسبی ندارد، حوادث احتمالی به عهده شهرداری نیست/ مخالفت قابل تامل فرمانداری رشت با پرداخت پاداش به بازیکنان داماش!

۱۸:۲۰ در خاتمه جلسه علوی در مورد هدیه شورا به تیم داماش نیز گفت: فرمانداری رشت در خصوص مصوبه پرداخت هدیه به تیم فوتبال داماش گیلان ایراد گرفته است و این ایراد مبنی بر آن است که هرگونه اهدای پاداش از محل اعتبارات مورد تعرفه پیش‌بینی شده در بودجه مصوب شهرداری باید در قالب دستورالعمل باشد.