رئیس جمهور نمی تواند بگوید تحت تاثیر نوبخت‌ها قرار گرفته/ مخالف دزدی را مخالف دولت اعلام می‌کنند نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی

رئیس جمهور نمی تواند بگوید تحت تاثیر نوبخت‌ها قرار گرفته/ مخالف دزدی را مخالف دولت اعلام می‌کنند

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی گفت: با تدبیر روحانی افرادی که حال و حوصله انقلاب را نداشتند و به ثروت‌اندوزی بیش از حفظ انقلاب علاقه‌مند بودند بر سر کار آمدند و دارای مقام شدند.

شکری - رئیس جمهور نمی تواند بگوید تحت تاثیر نوبخت‌ها قرار گرفته/ مخالف دزدی را مخالف دولت اعلام می‌کنند

به گزارش خبر فوری رشت، محمود شکری در رشت با اشاره به اینکه روحانی با شعار تدبیر و امید در جامعه و حرکت به طرف مسیر الهی بر سر کار آمده است اظهار کرد: تدبیر به معنای آن است که بهترین‌ها انتخاب شوند تا بتوانیم انقلاب را بیمه کنیم و آزار دشمنان به ملت کمتر باشد.

وی ادامه داد: مسؤولان باید حافظ انقلاب اسلامی باشند، انقلابی فکر کرده و انقلابی عمل کنند اما در عمل مشاهده می‌کنیم در دولت از انسان‌های انقلابی استفاده نمی‌شود.

*وزرای دولت روحانی از سن گذشته و خسته هستند

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی به ضرر مردم گیلان توسط افراد بر سر کار دولت اشاره کرد و افزود: وزرای دولت روحانی از سن گذشته و خسته هستند اما به دلیل اینکه در انتخابات فعال بودند و هزینه کردند، دارای مقام شدند.

شکری با بیان اینکه با تدبیر دولت روحانی افراد بازنشسته، مسأله‌دار و برخی که حال و حوصله انقلاب را نداشتند بر سر کار آمدند، تصریح کرد: افرادی که به ثروت‌اندوزی بیش از حفظ انقلاب علاقه داشتند تصدی‌ها را دریافت کردند.

وی، حضور جوانان و نخبگان در جایگاه‌های مدیریتی را کم‌رنگ خواند و بیان کرد: وابستگی جوانان به دین بسیار بالاتر از افرادی است که تصدی‌ها را به‌ عهده دارند.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی به ادامه راه شهدا توسط جوانان در کشور اشاره کرد و گفت: شهدا و ایثارگران امنیت، عزت و کرامت را برای نظام به ارمغان آوردند.

شکری با اشاره به کنار گذاشتن خادمان به انقلاب اسلامی و مردم در دولت روحانی، خاطرنشان کرد: امر مذکور در گیلان و نقاط مختلف کشور اتفاق افتاده است.

وی به کسوت روحانی رئیس جمهور اشاره کرد و یادآور شد: روحانی از نزدیکان به تفکرات امام(ره) بود و زمانی در جامعه روحانیت حضور داشت و در چارچوب دین حرکت می‌کرد ضمن اینکه ۲۰ سال سابقه نمایندگی در مجلس دارد.

*رئیس جمهور تحت تاثیر نوبخت‌ها

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه رئیس جمهور سابقه دبیری شورای عالی امنیت ملی را دارد، اظهار کرد: اکنون روحانی نمی‌تواند بگوید تحت تاثیر عواملی مانند نوبخت‌ها قرار گرفته زیرا علم و تجربه لازم را دارد.

*اشتغال جوانان با حقوق‌های نجومی معنا ندارد/افزایش فقر در کشور به دلیل برخی دریافتی‌های ناعادلانه

شکری به موضوع حقوق‌های نجومی اشاره کرد و افزود: حقوق‌های نجومی در واقع دزدی از جیب مردم است و با این وجود اشتغال جوانان دیگر معنا ندارد.

وی با اشاره به اینکه به صراحت مشاهده می‌کنیم اراده‌ای برای ایجاد اشتغال وجود ندارد، تصریح کرد: زمینه‌های بسیاری برای ایجاد اشتغال در جامعه وجود دارد اما اراده‌ای برای انجام آن نیست.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی به تمایل به تفکر آمریکا در بدنه دولت اشاره کرد و گفت: تفکر مذکور اثرگذار است.

شکری، راهبرد آمریکا را نارضایتی جوانان از انقلاب اسلامی و مسؤولان نظام خواند و بیان کرد: با بیکار کردن جوانان عوامل نارضایتی در جامعه ایجاد می‌شود.

وی با اشاره به اینکه روزبه‌روز آمار فقر در کشور در حال افزایش است، خاطرنشان کرد: دلیل آن به خاطر دریافتی برخی افراد از منابع ثروت مالی و توزیع ناعادلانه است.

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی به تلاش برخی از افراد برای پر رنگ‌تر کردن مفاسد در انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: افراد مذکور به‌دنبال ضربه زدن به انقلاب هستند و با این تفکر هر روز فقر در جامعه بیشتر می‌شود.

شکری با بیان اینکه پیگیری حقوق مردم را می‌خواهند به نوعی خفه کنند، اظهار کرد: می‌خواهند مدافعان حقوق مردم را با جمله «مخالف دولت» از سر راه بردارند.

وی به انتخاب رئیس جمهور توسط دولت و تأیید آن توسط مقام معظم رهبری اشاره کرد و افزود: نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی به اعضای دولت رأی اعتماد دادند و با این وجود اگر فردی بخواهد در چارچوب انقلاب اسلامی مسیر را نشان دهد، محکوم به مخالفت با دولت می‌شود.

*مخالف دزدی را مخالف دولت اعلام می‌کنند

نماینده مردم تالش، رضوانشهر و ماسال در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مخالف دزدی را مخالف دولت اعلام می‌کنند، بیان کرد: حرکت‌های انقلابی که از طرف دولت تدبیر و امید سرکوب می‌شود نیازمند بررسی و آسیب‌شناسی است.

شکری به تلاش برخی افراد فرصت‌طلب، سودجو و فاسد برای ایجاد اختلاف بین رؤسای سه قوه اشاره کرد و متذکر شد: این افراد در مسیر دشمنان انقلاب اسلامی حرکت می‌کنند.