رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت خبر داد: ارسال ۴۶ صفحه از تخلفات شهردار پیشین خشکبیجار به دستگاه‌های نظارتی

رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت خبر داد: ارسال ۴۶ صفحه از تخلفات شهردار پیشین خشکبیجار به دستگاه‌های نظارتی

به گزارش رشت۲۰، رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت گفت: در سال‌های ۹۲ تا ۹۶ اتفاقات عجیب و تأمل‌برانگیزی توسط شهردار پیشین خشکبیجار در شهرداری این شهر رقم خورد که نیازمند بررسی جدی و ورود دستگاه‌های نظارتی است.

ابراهیم اخوان با بیان اینکه باید امانت‌داران بیت‌المال باشیم افزود: شهردار وقت خشکبیجار در آن سال‌ها تعداد ۶ فقره چک به مبلغ ۳۲۰ میلیون تومان در وجه خودش صادر و مبلغ آن را برداشت کرد که این اقدام کاملاً خلاف قانون است.

وی با تأکید بر اینکه در مقابل دست‌درازی به بیت‌المال سکوت نخواهم کرد گفت: در سال ۹۶ و به‌محض ورود به شورای خشکبیجار و آغاز فعالیت به‌عنوان رئیس کمیسیون تحقیق و تفحص پرونده تخلفاتی شهردار پیشین را مورد بررسی قرار دادیم و در فروردین سال ۹۷ مراتب را پس از جمع‌بندی تمامی مباحث دیگر از جمله صدور چک‌ها و … با مدارک و مستندات کافی در ۴۶ صفحه به دستگاه‌های نظارتی اطلاع دادم که متأسفانه نتیجه‌ای به همراه نداشت و حال با اتفاقات رقم خورده امیدوارم این موضوع نیز بررسی و از تضییع بیت‌المال جلوگیری شود.

رئیس شورای اسلامی شهرستان رشت با اشاره به اینکه نقش رسانه‌ها در برملا نمودن چنین اقداماتی بسیار مهم است بیان کرد: ورود دستگاه‌های نظارتی به چنین مواردی و جلوگیری از تضییع بیت‌المال، موجب دلگرمی و اطمینان خاطر مردم و مسئولین خدمتگزار است