راه‌اندازی کارخانه تمام اتوماتیک تولید قطعات بتنی در رشت عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر رشت خبر داد

راه‌اندازی کارخانه تمام اتوماتیک تولید قطعات بتنی در رشت

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت گفت: با طرح توجیهی راه‌اندازی کارخانه تمام اتوماتیک تولید قطعات بتنی در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت موافقت شد.

13930419000296 PhotoA - راه‌اندازی کارخانه تمام اتوماتیک تولید قطعات بتنی در رشت

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از فارس محمد حسین واثق‌کارگرنیا اظهار کرد: در طرح جامع جدید رشت نیاز برای پیاده‌روسازی بیشتر می‌شود.

وی با اشاره به راه‌اندازی کارخانه تمام اتوماتیک تولید قطعات بتنی در رشت افزود: با طرح توجیهی راه‌اندازی کارخانه تمام اتوماتیک تولید قطعات بتنی در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت موافقت شد.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه شورای اسلامی شهر رشت ادامه داد: این دستگاه در کشورهای ترکیه، آلمان و اسپانیا تولید می‌شود و شهرداری رشت نیز قرار است از طریق برگزاری مناقصه برای خرید دستگاه مذکور با یکی از این کشورها قرارداد ببندد.

وی هزینه خرید دستگاه اتوماتیک تولید قطعات بتنی را ۱۲ میلیارد تومان ارزیابی کرد و گفت: قرار است دستگاه مورد نظر از محل اعتبارات شهرداری رشت خریداری شود.

واثق‌کارگرنیا با اشاره به اینکه اکنون مصرف داخلی شهر برای پیاده‌راه سازی خارج از استان تامین می‌شود، تصریح کرد: با خرید این دستگاه ضمن اینکه نیاز داخلی شهرداری رشت در این بخش تامین می‌شود در بخش درآمدی نیز به شهرداری کمک می‌کند.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه برخی از استان‌ها نیز برای پیاده راه‌سازی فاقد این دستگاه هستند، می‌توانیم با عقد قرارداد نسبت به تامین نیازهای آنها اقدام کنیم.

عضو شورای اسلامی شهر رشت خرید دستگاه مذکور را موجب ارتقای کیفیت در پیاده راه‌سازی دانست و خاطرنشان کرد: این دستگاه کاملاً مکانیزه بوده و عامل انسانی در آن بسیار اندک است.

به گزارش فارس طرح مذکور در جلسه کمیسیون برنامه و بودجه شورای رشت مورد موافقت اعضای کمیسیون قرار گرفت و قرار است در جلسه علنی هفته آینده شورای این شهر مطرح و در صورت موافقت اعضای شورا اجرایی شود.