قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب خبری وردپرس

اخبار رشت و گیلان

پایگاه خبری تحلیلی رشت20


امروز : دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹
راه اندازی معبر انساندوست تا پایان سال

راه اندازی معبر انساندوست تا پایان سال

شهردار رشت از راه اندازی معبر انساندوست در محدوده غربی شهر تا پایان سال خبر داد و گفت: با افتتاح این معبر بار عظیمی از ترافیک شهر کاسته خواهد شد.

78354914 87061189bcbad 300x200 - راه اندازی معبر انساندوست تا پایان سال

  به گزارش خبر فوری رشت و به نقل ازایسنا منطقه گیلان ،دکتر سید محمدعلی ثابت قدم در مراسم افتتاح پل عابر پیاده مکانیزه بلوار شهید بهشتی( فلکه گاز) با قدردانی از تلاش های معاونتحمل و نقل و امور زیربنایی و مدیر منطقه ۴شهرداری رشت، در افتتاح این پروژه اظهار کرد: شهرداری رشت با نگاهی الزام آور در ارائه خدمات حمل و نقل پیاده و شهری انسان محور برای شهروندان برآن است تا ضمن برخورداری از حمایت دولت و استانداری در ملزم کردن ادارات زیرساختی در اجرای پروژه های خود سرعت بیشتری ببخشد .
شهردار رشت با تاکید برتوان شهرداری در ارائه خدمت و محصول سریع در مدت زمان کوتاه تصریح کرد: در بحث ادارات زیرساختی شاید مسئله احداث مسیرها و ایجاد حمل و نقل همگانی و افزایش تعداد ناوگان حمل ونقل همگانی و … از موضوعات مهم تشدید ترافیک باشد اما انچه که امروزه در ارتباط با ادارات زیر ساختی بخاطر نبود مدیریت شهری واحد مهم به نظر می رسد، همراهی این ادارات در احداث معابر است .
وی از راه اندازی معبر انساندوست در محدوده غربی شهر تا پایان سال خبر داد و افزود: با افتتاح این معبر بار عظیمی از ترافیک شهر کاسته خواهد شد .
دکتر ثابت قدم خاطرنشان کرد: افتتاح پل های عابر که می توانند در افزایش ضریب ایمنی جان شهروندان که تاثیرگذار در سرمایه ملی کشور است، نقش بسزایی داشته باشد و شهرداری نیز به عنوان مسئول اجتماعی و به عنوان نهاد غیر دولتی و موسسه عمومی ،حفظ منافع عمومی جامعه را وظیفه اصلی خود می …

سوال خود را مطرح کنید :


ارسال نظر