راه حل پرسپولیسی‌ها برای معضل برانکو چیست؟

راه حل پرسپولیسی‌ها برای معضل برانکو چیست؟

به گزارش رشت۲۰ ،پرسپولیس به پرداخت یک میلیون و ۵۵ هزار یورو به‌علاوه ۵ درصد سود دیرکرد در پرونده برانکو ایوانکوویچ، سرمربی پیشین خود محکوم شد. این موضوع حالا به بزرگ‌ترین دغدغه پرسپولیسی‌ها تبدیل شده است و احتمالا یکی از سخت‌ترین روزهای این باشگاه را رقم خواهد زد. باتوجه به رفتارهای گذشته باشگاه‌های ایرانی و تلاش حداکثری برای وقت خریدن و به تعویق انداختن پرونده‌ها، پرسپولیسی‌ها به این احکام اعتراض خواهند کرد و تلاش می‌کنند که زمان پرداخت بدهی‌ها را به تعویق بیندازند.

این سیاست از آن‌جایی مورد توجه باشگاه‌ها قرار می‌گیرد که به‌دلیل مسائل حقوقی درصورت محکومیت احتمالی دوباره با جریمه مالی تقریبا مشابه روبه‌رو خواهند شد و این مسئله است که نظر مدیران ورزشی ایران را برای تعویق انداختن احکام از این طریق جلب کرده است.

 

پرونده برانکو ایوانکوویچ یک باخت بزرگ را در پرونده تمام مدیرانی ثبت کرد که درگیر این مسئله بودند؛ در حالی که این باشگاه می‌توانست با به‌کارگیری سیاست‎‌های مناسب این موضوع را به شکل دیگری حل کند و پرسپولیس شرایط راحت‌تری را تجربه کند، اما هر کدام از مدیران با شیوه‌ای برگزیدند، پرسپولیس را در مخمصه‌ای بزرگ قرار دادند.