رسیدگی به وضعیت کارگران دفن زباله سروان/ کاشت ۱۵۰۰ اصله‌ نهال در بلوارهای شهر رشت در کمیسیون محیط زیست شورای شهر رشت مطرح شد:

رسیدگی به وضعیت کارگران دفن زباله سروان/ کاشت ۱۵۰۰ اصله‌ نهال در بلوارهای شهر رشت

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورای شهر رشت گفت: باید از کارگرانی که در سراوان مشغول به خدمت هستند حمایت بیشتری صورت بگیرد.

مهر+انحلال+شورای+شهر+رشت+زده+شد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایلنا، رئیس سازمان سیما، منظر و فضای سبز شهرداری رشت در جلسه کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورا با اشاره به برنامه‌های پانزدهم اسفند مصادف با روز درختکاری بیان کرد: امسال برنامه های متفاوتی در دستورکار قرار دارد و هر شهروند می‌تواند با ثبت نام در سایت سازمان درختی را به نام خودش ثبت کند.

سجاد محجوب با اشاره به هجدهم اسفند بزرگداشت مقام مادر و روز زن اظهار کرد: بالغ بر ۳۰۰ نفر پرسنل خانم در سازمان‌های مختلف شهرداری همکاری دارند و قصد داریم در حرکتی نمادین همه آنان نسبت به کاشت نهالی به نام خودشان اقدام کنند.

وی با بیان اینکه تاکنون بالغ بر ۱۵۰۰ اصله نهال در میادین و بلوارهای‌سطح رشت کاشته شده است، تصریح کرد: در راستای پیگیری ها و تاکیدات رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورا المان اهدای عضو به زودی در یکی از میادین رشت نصب می‌شود .

نائب رئیس کمیسیون بهداشت و محیط زیست شورا نیز در جلسه امروز کمیسیون بهداشت اظهار کرد: باید از کارگرانی که در سراوان مشغول به خدمت هستند حمایت بیشتری صورت بگیرد.

محمد حسن علیپور با بیان اینکه با هیچ فردی تعارف ندارم تصریح کرد: وضعیت سرویس های بهداشتی سطح رشت بسیار نامناسب و نیازمند بازنگری است.