رشت، لاهیجان و انزلی کاندیدای میزبانی جشنواره ملی مطبوعات شدند

رشت، لاهیجان و انزلی کاندیدای میزبانی جشنواره ملی مطبوعات شدند

دبیر جشنواره ملی مطبوعات مبارزه با مفاسد اقتصادی از کاندیداتوری سه شهر رشت، لاهیجان و انزلی برای میزبانی این جشنواره سراسری خبر داد.
86840583_98913133dccbb

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از قدس آنلاین به نقل از فارس، امیرحسین بازیار صبح سه شنبه در نشست اعضای دبیرخانه جشنواره ملی مطبوعات،خبرگزاری ها و پایگاه های خبری با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی اظهار کرد: این جشنواره امسال به میزبانی سازمان بسیجرسانه گیلان برگزار می شود.
وی با بیان اینکه سه شهر انزلی، رشت و لاهیجان کاندیدای میزبانی جشنواره مذکور است، افزود: بررسی ها برای تعیین میزبان نهایی از بین این سه شهرستان و دو شهرستان دیگر ادامه دارد و تیرماه شهر میزبان این جشنواره به صورت رسمی اعلام می شود.
دبیر جشنواره ملی مطبوعات با اشاره به قائم مقامی محسن جعفری رئیس سازمان بسیج رسانه استان گیلان در نخستین جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی گفت: پوستر این جشنواره در تهران و با حضور رئیس سازمان بسیج رسانه کشور و رئیس مجمع عالی بسیج و جمعی از مدیران مسئول رسانه های مرکز و ۳۰۰فعال رسانه ای از سراسر استان ها رونمایی شد.
بازیار با اشاره به رونمایی از پوستر فراخوان جشنواره مذکور همزمان با عید ولادت نیمه رمضان، تصریح کرد: این نشست در رشت و به میزبانی اصحاب رسانه گیلان برگزار می شود.
به گفته وی، پیگیری منویات مقام معظم رهبری در حوزه مبارزه با مفاسد اقتصادی از مهمترین اهداف جشنواره ملی مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری با موضوع مبارزه با مفاسد اقتصادی است.