رفتار عجیب مسئولان فوتبال انزلی در قبال دختران/ زمین دردسرساز شد + فیلم

رفتار عجیب مسئولان فوتبال انزلی در قبال دختران/ زمین دردسرساز شد + فیلم

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از ایسنا، در جریان رقابت‌های هفته هشتم لیگ برتر فوتبال زنان تیم پالایش گاز ایلام مهمان ملوان بندانزلی است و قرار بود دیدار این دو تیم از ساعت ۱۳ آغاز شود اما به دلیل آماده نبودن زمین مسابقه با تاخیر برگزار می‌شود و حتی احتمال لغو نیز وجود داشت.

%D9%81%D9%88%D8%AA%D8%A8%D8%A7%D9%84 %D8%A7%D9%86%D8%B2%D9%84%DB%8C - رفتار عجیب مسئولان فوتبال انزلی در قبال دختران/ زمین دردسرساز شد + فیلم

در هماهنگی‌های قبل از این مسابقه قرار شد که بازی در ورزشگاه سردار جنگل رشت برگزار شود اما زمین پوشیده از برف بود و امکان برگزاری مسابقه وجود نداشت، حتی تیم‌ها ساعاتی را در ورزشگاه سردار رشت منتظر مند اما امکان برگزاری مسابقه فراهم نشد.

در ادامه این تصمیم گرفته شد که تیم‌ها به انزلی برگردند و در ورزشگاه تختی انزلی مسابقه را برگزار کنند اما امکان تاخیر بیشتر یا لغو این مسابقه هم وجود داشت چرا که به گفته یکی از مسئولان تیم ‌ایلام پیش از این به دلیل نامساعد بودن شرایط آب و هوایی انزلی دیدار به رشت منتقل شده بود.

نکته قابل تامل این است که چرا مسئولان فوتبال انزلی با علم به اینکه روز جمعه تیم فوتبال زنان این شهر در چهارچوب لیگ برتر میزبان است، نسبت به آماده‌سازی و کاور زمین رشت اقدام لازم را انجام ندادند و با وجود اینکه زمان برگزاری مسابقه ساعت ۱۳ بود، برف‌روبی زمین را از صبح مسابقه انجام ندادند.

تیم‌ها در شرایطی مجبور شده‌اند فاصله بین رشت و انزلی را دو بار طی کنند که سازمان هواشناسی کشور این روزها را جز روزهای سرد سال دانسته و این بی‌توجهی نسبت به فراهم کردن شرایط مسابقه قابل توجیه نیست.

از طرفی، بر اساس فیلمی که از زمین انزلی گرفته شده، به نظر می‌رسد شرایط کاملا برای انجام مسابقه فراهم است و باید پرسید که چرا مسئولان فوتبال انزلی این موضوع را زودتر عنوان نکردند تا تیم‌ها مجبور نشوند سفر بی‌حاصلی به رشت داشته باشند.