رمضانپور گزینه نهایی تصدی بر ریاست شورای شهر رشت

رمضانپور گزینه نهایی تصدی بر ریاست شورای شهر رشت

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، شنیده‌ها حکایت از آن دارد که احمد رمضانپور نرگسی، نماینده سابق ادوار رشت در مجلس شورای اسلامی در سال دوم شورای اسلامی کلان‌شهر رشت ریاست شورا را بر عهده خواهد گرفت.

چندی پیش بود که شنیده‌ها از احتمال تصدی فرهام زاهد و یا محمدحسن عاقل منش بر مسند شورای شهر رشت حکایت داشت که این موضوع با واکنش فرهام زاهد روبرو شد تا وی علاوه بر رد طرح موضوع تصدی بر ریاست شورای شهر رشت، یک ریش‌سفید را رئیس آینده شورا بنامد. پس‌ازآن اما اسماعیل حاجی پور به‌عنوان یکی دیگر از ریش‌سفیدان شورای شهر رشت در گفتگویی گفت از قول من بنویسید حاجی پور برای ریاست شورا نخواهد آمد.

در این شرایط به نظر می‌رسید درنهایت از بین محمدحسن عاقل منش و اسماعیل حاجی پور یک نفر به‌عنوان رئیس شورای شهر رشت در سال دوم معرفی شود که حال شنیده‌شده با تصمیم ۷ تن از اعضای شورای شهر رشت، احمد رمضانپور نرگسی ریاست شورا را در سال آینده بر عهده خواهد گرفت.

گفتنی است رمضانپور در کارنامه خود دو دوره نمایندگی مردم رشت در مجلس شورای اسلامی را داشته و ضمن فرمانداری در شهرستان‌های استان، نامش به‌عنوان گزینه تصدی بر استانداری گیلان نیز مطرح‌شده است. وی در سن ۲۷ سالگی به‌عنوان شهردار رشت منصوب شد و سال‌ها سابقه اجرایی را در کارنامه دارد.