رنج‌ور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان شد

رنج‌ور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان شد

در حکمی از سوی رئیس هیات مدیره و مدیر عامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، محبعلی رنج ور به مدت ۲ سال بعنوان مدیر عامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان منصوب شد.

125 300x225 - رنج‌ور مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان شد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  ایلنا از رشت، در مراسمی با حضور معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور، معاون امور عمرانی استانداری و نماینده مردم شهرستان رودبار در مجلس شورای اسلامی، مراسم تکریم و معارفه مدیران عامل سابق و جدید شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان برگزار شد.

رضا گیاهی معاون منابع انسانی و بهبود مدیریت شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در سخنانی با بیان اینکه در حال حاضر ۶۱ هزار نفر کارمند در صنعت آب و فاضلاب مشغول بکارند، گفت: تمام تلاش ما برای رفع مشکلات و تنگناهای پرسنل است و بطور جدی پیگیر حق و حقوق کارکنان هستیم.

وی با قدردانی از زحمات فرّامینی مدیرعامل سابق شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان، برای محبعلی رنج ور آرزوی موفقیت کرد.

همچنین معاون امور عمرانی استانداری گیلان با اشاره به وضعیت آب کشاورزی و شرب روستاهای این استان، گفت: با توجه به حضور سالانه بیش از ۵ میلیون مسافر در گیلان، باید تمهیدات خاصی در حوزه ی آب شرب صورت پذیرد.

حجت شعبان پور، با بیان اینکه هم اکنون ۸۲۴ هزار نفر در هزار و ۷۶۲ روستای گیلان از نعمت آب شرب برخوردارند، افزود: هنوز ۸۳۰ روستای استان فاقد آب آشامیدنی سالم و بهداشتی است که نگاه ویژه مسئولان امر را می طلبد.

محبعلی رنج ور مدیرعامل جدید شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان نیز ضمن قدردانی از زحمات مهندس فرّامینی در سال‌های گذشته، گفت: بهبود وضعیت حقوقی و استخدامی کارکنان، آبرسانی به روستاهای باقیمانده، بهره‌مندی از ظرفیت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی و پیگیری جهت دریافت اعتبارات مختلف دولتی از مهم ترین مواردی است که در اولویت کاری بنده قرار دارد.

بنابر این‌گزارش؛ رنج‌ور متولد سال۱۳۴۷ در جیرگوابر املش و دارای مدرک‌تحصیلی کارشناسی ارشد مدیریت دولتی است.

وی ۲۸ سال سابقه خدمتگزاری در جهاد سازندگی و شرکت آب و فاضلاب روستایی گیلان را در کارنامه کاری خود دارد.

وی، پیش از این به مدت ۱۰ سال بعنوان عضو هیات مدیره و معاون مهندسی- توسعه ی این شرکت فعالیت داشت.