روایت شهردار رشت از مجتمع تجاری بزرگش در ماسال!

روایت شهردار رشت از مجتمع تجاری بزرگش در ماسال!

یک مجتمع تجاری در حال اتمام دارم که حدودا ۷۰ مغازه دارد که ۵۰ تا از آن­ها متعلق به بنده است.

74d40d0f4472e000399eeeb21e95b337_L
به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از تابناک دکتر سیدمحمدعلی ثابت قدم، شهردار رشت در سال ۹۵۵ روزهای پرماجرایی را گذراند. دو بار استیضاح شد، اما همچنان با رای اعتماد شورای شهر، شهردار رشت باقی ماند. در آغاز سال، پروژه بزرگ پیاده ­راه فرهنگی رشت با حضور وزیر راه و شهرسازی افتتاح شد و در طول سال معمولاً ماهی دو سه پروژه شهری به بهره ­برداری رسید. به رغم مخالفت عده قلیلی که تلاش زیادی کردند تا در کار مدیریت شهری وقفه ایجاد کنند، شهردار رشت توانست تقریباً تمام برنامه­ هایش را اجرایی کند. مصاحبه ما با دکتر ثابت قدم درباره موضوعی است که کمتر مدیری حاضر می­شود به صراحت درباره­اش حرف بزند. در دو سال گذشته بعضی از مخالفان شهردار او را «تیلیاردر» خواندند و این از نظر آن­ها لابد امر نکوهیده ­ای بود! گفت و گوی ما با با دکتر ثابت قدم را بخوانید.
آقای دکتر این دوبار شهردار شدن شما من را به یاد میرزا خلیل رفیع انداخت. ایشان هم دوبار شهردار شدند. فکر می­کنید عاقبت به خیر بشوید؟
عاقبت میرزا خلیل چه شد؟
به هرحال محبوب شد.
شاید دفعه سومی هم در خدمت شهروندان رشتی باشم.
پیغام خوبی بود.
اگر شورای جدید انتخابم کنند دفعه سوم هم خواهد بود.
شما موافقان زیادی دارید، اما مخالفانی هم دارید. شاید کمتر کسی این موقعیت را داشته باشد. کسانی هستند که مخالفان زیادی داشته باشند اما کمتر کسی است که همزمان موافقان زیادی هم داشته باشد. یک تئوری توطئه وجود دارد که می­گوید شما در مخالف ساز­ی خودتان نقش دارید. صحت دارد؟
یعنی برای خودم مخالف تولید می­کنم؟
اما نه با این صراحت.
از نظر شما خروجی­ اش همین است …