روایت نماینده رشت از دیدار امروز کمیسیون برنامه مجلس با رئیس جمهور

روایت نماینده رشت از دیدار امروز کمیسیون برنامه مجلس با رئیس جمهور

عضو کمیسیون برنامه و بودجه مجلس به بیان جزییاتی از دیدار امروز اعضای این کمیسیون با رییس جمهور پرداخت.
77003325 85286052acbdd 300x200 - روایت نماینده رشت از دیدار امروز کمیسیون برنامه مجلس با رئیس جمهور

به گزارش خبر فوری رشت به نقل از خانه ملت، غلامعلی جعفرزاده ایمن آبادی،عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات در تشریح محورها و جزییات دیدار امروز کمیسیون متبوع خود با رییس جمهوری گفت: صحبت های امروز در سه محور مباحث برنامه و بودجه، پرونده بابک زنجانی و ورود حوزه های امنیتی به مباحث اقتصادی مطرح شد.
نماینده مردم رشت افزود: در این نشست رییس جمهور تاکید کردند که نمایندگان مجلس نماینده مردم هستند و تمام سعی دولت و رییس آن بر این است که مصوبات مجلس را اجرا کنند و با مجلس هماهنگ باشند.
وی ادامه داد: همچنین روحانی تاکید کرد در حوزه برنامه ششم توسعه هر آنچه مجلس تصویب کند، دولت انجام می دهد.
جعفرزاده ایمن آبادی با اشاره به اظهارات روحانی گفت: روحانی در این جلسه تاکید کرد که در دعواهایی که فتیله دعوا خیلی بالا برود من ورود نمی کنم چرا باید آرامش جامعه ، حوزه رفاه و بهداشت و آموزش و هر حوزه دیگری درگیر تنش شود.
تاکید رییس جمهور بر افزایش قابل توجه درآمد تئاتر و سینما
جعفرزاده ایمن آبادی در ادامه گفت: درامدهای تئاتر و سینما در این ایام بی نظیر بوده و سینماها تا ۶ صبح برنامه پخش می کردند و آقای روحانی تاکید کرد که تصور می کند نشاط در حال بازگشت به جامعه است.
وی ادامه داد : روحانی همچنین خاطر نشان کرد که از لحاظ اقتصادی آرامش داریم و وضعیت ارز گذراست.
پاسخ روحانی ابهامی درباره دور زدن دولت توسط برخی از وزرا
جعفرزاده ایمن آبادی همچنین تاکید کرد: در این جلسه گله مندی مطرح شد که برخی از وزرا شما را دور می زنند ، ایشان پاسخ داد وقتی در دولت تصمیمی گرفته می شود ادامه نظرات شخصی خلاف قانون اساسی است و مجلس نباید به پیگیری دولتی ها …