رودخانه های “زرجوب و گوهررود” رشت از اعتبارات ملی بهره ای نبردند

رودخانه های “زرجوب و گوهررود” رشت از اعتبارات ملی بهره ای نبردند

اعضای کمیسیون شورای شهر رشت با بیان اینکه نمایندگان مجلس و حوزه های مرتبط از محل اعتبارات ملی اعتبار ویژه ای را برای رودخانه های زرجوب و گوهررود در نظر بگیرند تاکید کردند: رودخانه های زرجوب و گوهررود از این اعتبارات بهره ای نبردند.
77648780 86119810ebeaa 300x209 - رودخانه های"زرجوب و گوهررود" رشت از اعتبارات ملی بهره ای نبردند

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از خبرگزاری تسنیم از رشت , رضا رسولی عصر امروز در جلسه کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت ضمن تسلیت به خاطر درگذشت آیت الله هاشمی رفسنجانی اظهار داشت: وفات ایشان ضایعه بزرگی برای جامعه ایران خواهد بود و ایشان از ستون های نظام و انقلاب بود.
وی با اشاره به طرح گردشگری آبی در رودخانه های رشت اظهار کرد: این اقدام تنها یک کار درون سازمانی نیست و سازمان ها و نهادهای دیگر نیز در اجرای آن دخالت دارند.
رئیس کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت با اشاره اینکه کارگروهی در مورد گردشگری آبی رودخانه ها تشکیل شود تصریح کرد: شرح خدمات در این کارگروه تعیین شود و شورای شهر نظارت کلی را انجام دهد.
رسولی خاطرنشان کرد: اجرای یک اقدام اگر کوچک و عملگرایانه باشد بهتر از این است که اجرا نشود و تنها شکل تبلیغاتی به خود بگیرد.
وی رودخانه های زرجوب و گوهررود را یک فرصت برای گردشگری دانست و بیان کرد: این موضوع یکی از آرزوهای مردمی است که سال ها در رشت زندگی کرده اند و در دو الی سه سال اخیر مجموعه مدیریت شهری اقدامات عملیاتی در مورد این دو رودخانه انجام داده است.
عضو کمیسیون حمل و نقل و ترافیک شورای شهر رشت در این جلسه با بیان اینکه چند سال است بحث رودخانه های زرجوب و گوهررود مطرح می شود اظهار داشت: مردم باید از نتیجه مطالعات انجام شده در مورد این دو رودخانه باخبر شوند.
فاطمه شیرزاد با بیان اینکه برای هر مطالعه ای وقت و هزینه صرف می شود بیان کرد: مردم باید نتیجه مطالعات انجام شده را ببینند؛ نباید نتیجه مطالعات به کتابخانه منتقل شود و باید اجرایی شود.
عضو شورای شهر رشت احیای رودخانه های زرجوب و گوهررود را مطالبه مردم رشت …