روزی که سکوی سوگلی وزارت ورزش را پر کردیم!

روزی که سکوی سوگلی وزارت ورزش را پر کردیم!

به گزارش رشت۲۰- تیم فوتبال سپیدرود رشت در شرایطی روز گذاشته مقابل استقلال تهران یکی از دو سوگلی وزارت ورزش شکست خورد که تیم خصوصی سپیدرود روی سکوها هم مظلوم بود! مظلومیتی که البته شبیه به آنچه که برخی از تیم های بی ریشه در شهرهای خود تحقیر می شوند نبود اما برای مردمان رشت جای ناراحتی داشت.

سپیدرود که از ابتدای فصل با بی تدبیری و بی توجهی برخی مسئولین استان گرفتار مشکلاتی همچون دو مالکیتی بودن و تشکیل دو تیم جداگانه با دو کادرفنی متفاوت شده بود هیچ جایی برای توجه مسئولین وزارت ورزش نداشت و در مقابل تیم میلیاردی وزارت ورزش که وزیر برای جذب بازیکنانش نقش تسهیل گر را بازی می کرد، کانون توجه بود.

 

برخی از افراد که نام خود را رشتی گذاشته بودند در استادیوم به شکلی ناراحت کننده پارچه نوشته هایی شرم آور را آوردند و در مقابل سپیدرود در همان دقایق ابتدایی بازی برای چندمین بار در لیگ قربانی داوری شد که اگر تصمیم اشتباه زرگر نبود قطعاً سپیدرود همان ابتدای کار به بازی باز میگشت و فاجعه ۵ گله در رشت رقم نمی خورد.

 

سپیدرود اگرچه روی بخش کوچکی از سکوهای سردارجنگل مظلوم بود اما در مقابل خود رقیبی را می دید که در تمام فصل به صورت خودجوش مورد محبت داوران قرار گرفته است! داورانی که برای سوگولی های پایتخت، پولداران اصفهانی و هواپیماداران تبریزی همواره اشتباهاتی مثبت می کنند اما مقابل تیم های مردمی و خصوصی همچون سپیدرود شمشیرشان از هر روزی تیزتر و برنده تر است.

 

در پایان می بایست از برخی هواداران تیم های وزارت ورزش در پایتخت چنین درخواست کرد که اگر نمی توانند جلوی خود را بگیرند و در ورزشگاه سوگولی های پایتخت را تشویق نکنند در خانه بنشینند و سکوهای استادیوم رشت را به رنگ پرچم دیگری جز سپیدرود در لیگ برتر در نیاورند و پس از شکست تیم شهرشان چشم از حدقه ندرند و بر طبل شادانه پیروزی سوگلی های پایتخت نکوبند.