رپایی مراسم بزرگداشت آیت الله رفسنجانی در گیلان

رپایی مراسم بزرگداشت آیت الله رفسنجانی در گیلان

بزرگداشت علما و فرهیختگان وظیفه همه به ویژه مسئولان است.

thumb bd8e28ca58f0438fe7ee904681b64f5a 8 300x274 - رپایی مراسم بزرگداشت آیت الله رفسنجانی در گیلان


برپایی مراسم بزرگداشت آیت الله رفسنجانی در گیلانمراسم گرامیداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی در چند شهر گیلان برگزار شد.
به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  خبرگزاری صدا و سیما، مراسم گرامیداشت یار دیرین امام و رهبری امروز در استانداری گیلان در رشت برگزار شد ، رئیس ستاد اقامه نماز استان گفت : آیت اللههاشمی رفسنجانی در راهاعتلای اسلام و انقلاب از هیچ کوششی دریغ نکرد و در این راه سختی های زیادی تحمل کرد.
حجت الاسلام والمسلمین ابوطالب حجازی با بیان اینکه تاریخ ایران اسلامی مملو از مبارزان انقلابی همچون هاشمی رفسنجانی است افزود : بزرگداشت علما و فرهیختگان وظیفه همه به ویژه مسئولان است.
در لاهیجان هم امروز مراسم گرامیداشت آیت ا… هاشمی رفسنجانی برگزار شد در این مراسم که در مسجد جامع لاهیجان برگزار شد حجت الاسلام والمسلمین عبدالله زاده امام جمعه این شهر گفت : حضور گسترده مردم در مراسم تشییع و خاکسپاری آیت الله هاشمی رفسنجانی نشانه قدرشناسی مردم انقلابی و ولایت مدار ایران از مجاهدت های علما و بزرگان نظام است.
حجت الاسلام والمسلمین صدیقی در مراسم بزرگداشت یار دیرین امام و رهبری که در مسجد جامع تالش برگزار شد گفت : مراسم تشییع و خاکسپاری آیت الله هاشمی رفسنجانی نماد وحدت مسئولان و مردم بود.
اهل تشییع و تسنن اسالم تالش هم امروز برای بزرگداشت آیت الله هاشمی رفسنجانی مراسم گرفت.
حجت الاسلام و المسلمین پورمحمد یکی از روحانیان منطقه در این مراسم گفت : این مجاهد نستوه تا آخرین روز زندگی اش برای نظام خدمت کرد.
در دانشکده تربیت دبیر فنی و حرفه ای میرزا کوچک صومعه سرا هم برای بزرگداشت آیت الله …