رکورد کلین شیت فوتبال ایران شکست | ۳ امتیاز با ارزش بانوان ملوان در پایان نیم فصل بانوان ملوان با برد به استقبال تعطیلات رفتند

رکورد کلین شیت فوتبال ایران شکست | ۳ امتیاز با ارزش بانوان ملوان در پایان نیم فصل

به گزارش رشت۲۰ ;دو تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی و زاگرس شیراز در هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال در ورزشگاه تختی انزلی به مصاف یکدیگر رفتند.

ترکیب تیم فوتبال بانوان ملوان:

منیژه زینی وند، فاطمه نوری، هاجر شاه ملک پور (فاطمه اصغری)، آریسا رودباری (سمانه قاشیه)، سپیده نزهتی، افسانه اقبال، فاطمه رحیمی، هانیه رحیمی (لیدا نزهتی)، زهرا خندان، مونا ثریابین، سیده زهرا معصومی.

سرمربی: اعظم غلامی

سرپرست: مروارید دیانی

ملوانان پس از پیروزی مقابل هیئت فوتبال البرز با روحیه‌ای بالا پا به هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر گذاشتند، اعضای این تیم پیش از آغاز هفته یازدهم با مساعدت اسپانسر باشگاه موفق شدند ۱۰ درصد از مطالبات خود را دریافت کنند.

شاگردان غلامی پیش از آغاز هفته یازدهم رقابت‌های لیگ برتر در مکان هشتم جدول ایستاده و می‌توانند در صورت پیروزی مقابل آذرخش و توقف هیئت فوتبال البرز، یک پله در جدول صعود کنند و با رتبه هفتمی نیم‌فصل را به پایان برسانند.

در سوی مقابل زاگرس با شش امتیاز در مکان دهم جدول قرار دارند و نبرد شانه‌به‌شانه‌ای با سه تیم همیاری ارومیه، آویسا خوزستان و سینا بوشهر برای بقا در لیگ برتر دارند.

دیدار دو تیم در حضور بیش از دو هزار تن از هواداران ملوانی آغاز شد و قوهای سپید در هر نیمه موفق شدند یک گل به ثمر برسانند؛ هاجر شاه ملک پور و هانیه رحیمی گل‌های تیم ملوان را به ثمر رسانده و فاطمه صفا یکی از گل‌های دریافتی را پاسخ داد؛ دیداری که در نهایت با برتری دو بر یک به سود ملوان خاتمه یافت.

هفته پایانی نیم‌فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر با دو رکوردشکنی همراه بود؛ «زهرا خواجوی» گلر ملی‌پوش تیم فوتبال بانوان وچان کردستان با عبور از رکورد ۹۳۵ دقیقه‌ای پیام نیازمند، با ۹۵۳ دقیقه گل نخوردن، رکورد کلین شیت فوتبال ایران را شکست.

تیم فوتبال شهرداری بم صدرنشین رقابت‌های لیگ برتر نیز در هفته پایانی موفق به ثبت رکوردی تاریخی شد، قهرمان شش دوره مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان که پرافتخارترین تیم تاریخ فوتبال بانوان ایران محسوب می‌شود توانست با انجام ۴۰ بازی بدون شکست رکورددار فوتبال کشور لقب بگیرد؛ آخرین باخت تیم بم مقابل سپاهان بود که در رقابت‌های لیگ برتر فوتبال سال ۹۶ رقم خورد.

 تیم فوتبال بانوان ملوان انزلی در پایان نیم‌فصل نخست رقابت‌های لیگ برتر فوتبال بانوان با کسب چهار پیروزی و پنج تساوی و قبول دو شکست (ملوان در هفته نخست رقابت‌های لیگ برتر مقابل شهرداری بم حضور پیدا نکرد) با کسب ۱۴ امتیاز در مکان هفتم این رقابت‌ها ایستاد.

تیم فوتبال بانوان ملوان ۱۶ بار دروازه رقبا را بازکرده و ۱۸ بار قفل دروازه‌اش شکست! قوهای سپید هفتمین خط حمله برتر لیگ را در پایان نیم‌فصل نخست در اختیار گرفتند و در سوی مقابل هفتمین دفاع متزلزل لیگ نیز نصیب این تیم شد.

تیم‌های فوتبال شهرداری بم با کسب ۳۳ امتیاز، وچان کردستان با کسب ۳۰ امتیاز و سپاهان اصفهان با کسب ۲۳ امتیاز به ترتیب در مکان‌های اول تا سوم جدول ایستادند.

 زاگرس شیراز با کسب شش امتیاز، آویسا خوزستان با کسب چهار امتیاز و سینا بوشهر با کسب سه امتیاز به ترتیب در مکان‌های دهم تا دوازدهم جدول قرار گرفتند.