رییس جمهور: هلال احمر؛ چشم امید و پشتوانه مردم در سختی ها و بحران هاست رییس جمهور: هلال احمر؛ چشم امید و پشتوانه مردم در سختی ها و بحران هاست

رییس جمهور: هلال احمر؛ چشم امید و پشتوانه مردم در سختی ها و بحران هاست

رئیس جمهوری در بازدید از پست های نوروزی جمعیت هلال احمر رشت گفت: چشم امید مردم در حوادث، بحران ها و سختی ها به هلال احمر است و این جمعیت؛ پشتوانه مردم و کمک و وسیله نجات جان آنها و دلگرم کننده و آرامش دهنده مردم در مخاطرات است.
82759336_93305395acdda

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از  ایسنا، دکتر حسن روحانی در بازید از پست های جمعیت هلال احمر استان با بیان این مطلب افزود: جمعیت هلال احمر؛ رسالت جهانی دارد و فراتر از مرزها به آسیب دیدگان و افراد بحران زده خدمات امدادی ارائه می دهد و در واقع پشتوانه بسیار خوب و قابل اعتمادی برای مردم محسوب می شود.
وی افزود: حضور هلال احمر در پست های امدادی و راهنمای مسافران در ایام نوروز در آرامش و دلگرمی مردم برای ادامه سفرهای استانی خود بسیار موثر است.
رئیس جمهوری با اشاره به حادثه خیز بودن کشور ما گفت: جمعیت هلال احمر؛ نهادی است که در زمان سختی ها و بحران ها چشم امید مردم است که باید با تقویت این نهاد بزرگ بشر دوست بتوانیم کشوری آماده در برابر حوادث داشته باشیم .
بر اساس گزارش سایت هلال احمر، دکتر روحانی جوانانی را که داوطلبانه در پست های نوروزی هلال احمر به همنوعان خود خدمات ارائه می دهند؛ شایسته تقدیر دانست و از تمامی تلاشگران عرصه خدمت به مردم در ایام نوروز قدردانی کرد.