رییس شورای اسلامی استان گیلان:هیچ کس نمی­‌تواند به عملکرد شهردار رشت ایراد بگیرد

رییس شورای اسلامی استان گیلان:هیچ کس نمی­‌تواند به عملکرد شهردار رشت ایراد بگیرد

رییس شوراهای اسلامی استان گیلان تاکید کرد که بین اعضای شورای اسلامی شهر و شهردار رشت اختلافات جزئی هست که باید حل شود.

خدایگانی 620x386 - رییس شورای اسلامی استان گیلان:هیچ کس نمی­‌تواند به عملکرد شهردار رشت ایراد بگیرد

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از رشت رویایی حسینعلی خدایگانی، رییس شوراهای اسلامی استان گیلان با تاکید بر اینکه از زمان روی کار آمدن دکتر ثابت قدم تحولات چشمگیر و زیادی در شهر رشت ایجاد شده اضافه کرد: کسی نمی‌تواند به عملکرد شهردار فعلی رشت ایرادی بگیرد و یا بگوید که او کم کاری کرده است، چون پروژه‌های به ثمر رسیده و یا در حال انجام شهرداری رشت به وضوح قابل مشاهده برای عموم است.

عضو کمیته تطبیق مصوبات شوراهای استان گیلان با اشاره به اینکه اعضای شورای شهر رشت باید با تدبیر بیشتری در رابطه با شهردار منتخب خود تصمیم گیری نمایند ادامه داد: اعضای محترم شورای شهر باید تمامی شرایط موجود اعم از مکان، زمان و موقعیت فعلی دیگر را در نظر گرفته و سپس آنچه که به نفع شهروندان و آینده شهر است انجام دهند.

خدایگانی ضمن اشاره به توانمندی بالا و خلاقیت منحصر به فرد شهردار رشت گفت: دکتر ثابت قدم شهردار کار بلدی است و اگر به او فرصت ادامه کار داده شود می‌تواند پروژه‌های خوبی را که در دست اجرا دارد به اتمام برساند و منفعت آن به عموم مردم شهر خواهد رسید.

رئیس شورای استان گیلان در ادامه گفت: حقیقت این است که دکتر ثابت قدم مدیری توانا و شهرداری خلاق است و به نظر من می‌توان از توانایی‌هایی او بیش از اینها در جهت آبادانی و توسعه شهر رشت استفاده کرد.

حسینعلی خدایگانی در پایان تاکید کرد: متاسفانه باید بپذیریم که در شوراهای شهرستان های گیلان یک اختلاف جزئی و کوچک آنقدر حل نشده باقی می‌ماند که در نهایت منجر به بی‌احترامی مسئولین شهری به هم می‌گردد. بنده معتقدم که شورای شهر رشت در این مواقع باید سنگ زیرین آسیاب باشد و با شهردار مدارا نماید تا چنانچه نواقصی هم وجود دارد با وحدت و همبستگی رفع گردد.