زمان اعدام قاتل اهورا ۲ ساله اعلام شد وکیل پدر اهورا خبر داد:

زمان اعدام قاتل اهورا ۲ ساله اعلام شد

به گزارش رشت۲۰، بهروز عزیزی فرد وکیل پدر مقتول گفت: قاتل اهورا دوساله بامداد سه شنبه در زندان لاکان رشت به دار مجازات آویخته خواهد شد.

این حادثه تلخ ۲۲ مهر ماه سال گذشته در لاکانی رشت درحالی لو رفت که همسایه ها صدای فریاد و جیغ کودک معصوم را شنیده و به خانه کودک مراجعه کردند و حتی سعی کردند تا در خانه را باز کنند که موفق به این کار نشدند.

در ادامه همسایه ها با پلیس ۱۱۰ تماس گرفتند و پس از رسیدن پلیس و شکستن در با بدن خون آلود و عریان اهورای ۲ و نیم ساله که روی زمین افتاده و ناپدری شیطان صفت روی مبل نشسته بود. مردم بلافاصله اهورای دو نیم ساله آزار دیده را به بیمارستان پورسینا رشت منتقل کردند.

این مرد که درخانه بوده ابتدا گفت که من پدر او هستم و اهورای دو نیم ساله در حمام افتاده است و من شوکه شده ام، اما این گفته ها توسط همسایه ها نزد پلیس تکذیب شد و در ادامه مشخص شد او نامزد مادر اهورا است.

قاتل اهورای ۲٫۵ ساله عصر ۲۳ مهر ماه سال گذشته در اداره آگاهی رشت به آزار و اذیت و قتل اهورا اعتراف کرد و در ادامه اظهاراتش گفت: زمانی که اهورای ۲٫۵ ساله را مورد تجاوز قرار دادم از درد و خونریزی زیاد گریه کرد و مدام فریاد می زد و من هرچه تلاش کردم او را ساکت کنم نتوانستم، که در آخر سر کودک ۲ ساله را چند مرتبه به دیوار کوبیدم.

بر همین اساس این خبر بهروز عزیزی فرد وکیل پدر مقتول در گفت و گو با خبرنگار حوادث خبرگزاری برنا اعلام کرد: قاتل این کودک دوساله با درخواست پدرو مادر وی در خصوص اجرای اشد مجازات برای متهم ، بامداد سه شنبه این هفته در زندان به دار مجازات آویخته خواهد شد.