زنی که ۴ کیلومتر زیر خودرو کشیده شد راننده صدای فریادهای زن را نشنید

زنی که ۴ کیلومتر زیر خودرو کشیده شد

در یک حادثه رانندگی در مشهد زن حادثه‌دیده تا مسافتی طولانی به دنبال خودرو کشیده شد.
89083 806 - زنی که ۴ کیلومتر زیر خودرو کشیده شد

معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد گفت: خودروی پژو پارس با ۲ عابر پیاده برخورد کرد و یکی از عابران را تا مسافتی طولانی به دنبال خود کشاند.

به گزارش خبر فوری رشت ، مهدی رضایی شامگاه پنجشنبه در تشریح جزئیات این خبر افزود: این سانحه رانندگی مقارن ساعت ۱۷و ۴۹ دقیقه پنج‌شنبه رخ داد و خودروی پژو پارس هنگام حرکت از میدان نمایشگاه به سمت میثاق با ۲ عابر پیاده که ۲ زن جوان بودند، برخورد کرد.

وی ادامه داد  یکی از این عابران به خیابان پرتاب شد و پس‌ازآن با خودروی پراید برخورد کرد و به‌شدت مجروح شد.

او افزود: بانوی دیگر نیز زیر این خودرو گیرکرده بود و راننده بی‌خبر از این ماجرا به‌سرعت از محل متواری شده بود. رضایی گفت : پس از طی کردن مسافت طولانی و رسیدن به حوالی میدان امام علی(ع) خودروهای دیگر راننده را متوجه این اتفاق کردند و خودرو متوقف شد.

معاون عملیات آتش‌نشانی مشهد گفت: این بانوی جوان که به‌شدت دچار مصدومیت و جراحت شده بود توسط ماموران آتش‌نشانی از زیر خودرو رهاسازی و برای انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس شد.

سوی دیگر با حضور پلیس در محل، راننده بازداشت و در تحقیقات مدعی شد که متوجه گیرکردن زن جوان زیر ماشینش نشده است. او گفت: با دوستم در خیابان‌ها می‌گشتیم و صدای ضبط ماشین زیاد بود که ناگهان ۲ زن را مقابل ماشین دیدم و پیش از اینکه موفق به توقف شوم، با آن‌ها تصادف کردم.

پس‌ازآن ترسیده بودم و وقتی دیدم چند نفر به طرفم می‌آیند، تصمیم به فرار گرفتم. آن‌ها به دنبال ما بودند و چون صدای ضبط زیاد بود، صدای جیغ و فریاد زنی که زیر ماشین گیرکرده بود را نشنیدم. من تصور می‌‌کردم که شاهدان قصد دستگیری مرا دارند و برای همین فرار کردم. اصلا خبر نداشتم که فردی زیر ماشین گیرکرده است. هم‌زمان با اظهارات این مرد، آتش‌نشانان موفق شدند زنی را که زیر پژو گیرکرده بود نجات دهند.

زن جوان زنده بود اما دچار جراحات شدیدی شده بود. به گفته آتشپاد سوم رضایی، معاون عملیات سازمان آتش‌نشانی مشهد، زن جوان برای انتقال به بیمارستان تحویل عوامل اورژانس و به بیمارستان منتقل شد.