زورو بازی‌های آقای مدعی مبارزه با فساد/ وقتی کلانتری توان نگه داشتن یک پیام خصوصی را هم نداشت!

زورو بازی‌های آقای مدعی مبارزه با فساد/ وقتی کلانتری توان نگه داشتن یک پیام خصوصی را هم نداشت!

به گزارش رشت۲۰-شاید کمتر کسی در شهر رشت باشد که شاهین کلانتری را بشناسد، مردی که به رشت نیامده رفت تا یک نفر از لیست ۴ نفره ناصر حاج محمدی برای رشت کم شود.

شهردار سابق ملارد قرار بود در رشت به‌عنوان معاون برنامه‌ریزی شهرداری رشت مشغول به فعالیت شود اما بنا ه هر دلایلی موفق نشد که کار خود را در رشت آغاز کند و خیلی زود رشت را ترک کرد.

 

کلانتری که در گفتگویی با یکی از رسانه‌های استان خود را اسطوره مبارزه با فساد نشان داده دقیقاً همان فردی است که وقتی ناصر حاج محمدی به او در پیامی گفت بنا به دلایلی نمی‌تواند با او ادامه همکاری داشته باشد تصاویر این پیام را منتشر کرد تا انتقامی سخت از شهردار رشت و همه آن‌هایی که مانع حضور وی شدند بگیرد!

 

رفتارهای متناقض فردی که خود را همچون یک زورو فدایی مبارزه با فساد سیستماتیک می‌داند و از سوی دیگر امانت‌داری یک پیام خصوصی را نیز بلد نیست نشانه‌ای غم‌انگیز از وضعیت مدیریتی شهر رشت است که برخی مدیران غیربومی گاهی با پیامک استعفا می‌دهند و به رشت نمی‌آیند و گاهی همچون کلانتری حجم حواشی آن‌ها از میزان کارکرد آنان بیشتر است.

 

به‌هرحال ماجرای کلانتری و شهرداری رشت ماجرای بیت“دانی که چرا سر نهان با تو نگویم؟ طوطی صفتی! طاقت اسرار نداری” را زنده کرده است و بهتر آن است که شهردار پیشین ملارد برای اسطوره مبارزه با فساد شدن در گام نخست امانت‌داری را تمرین کند.