سازمان فاوای شهرداری رشت برای توسعه خدمات الکترونیک و شفاف سازی امور فعالیت می کند

سازمان فاوای شهرداری رشت برای توسعه خدمات الکترونیک و شفاف سازی امور فعالیت می کند

به گزارش رشت۲۰ و به نقل از واحد خبر مدیدیت ارتباطات و امور بین الملل شهرداری رشت، جلسه آشنایی و بررسی امکانات و قابلیتهای محصولات نرم افزاری شرکت های پیشرو در زمینه ارائه نرم افزارهای مدیریت جامع منابع انسانی و اتوماسیون اداری، در سازمان فاوای شهرداری رشت برگزار شد.

این نشست در راستای ارائه خدمات الکترونیک به پرسنل شهرداری رشت و نیز شفاف سازی، تسریع و بهبود ارائه خدمات، با همکاری حوزه های بهره بردار شهرداری(منابع انسانی، نوسازی و تحول اداری، مالی و دبیرخانه و …) به منظور بررسی ظرفیت ها و توانمندی های شرکت های پیشرو در زمینه ارائه نرم افزارهای مدیریت جامع منابع انسانی و اتوماسیون اداری برگزار شد.

رئیس سازمان فاوای شهرداری رشت در این نشست عنوان کرد: به منظور ارتقای کیفیت مدیریت منابع انسانی در شهرداری و ارائه خدمات الکترونیک به همکاران شهرداری در زمینه نیازمندی های پرسنلی، شهرداری رشت به سامانه جامع مدیریت منابع انسانی تجهیز می گردد و در این راستا تلاش می کنیم با استفاده از نظرات حوزه های بهره بردار، از نرم افزارهایی بهره ببریم که بیشترین کاربرد و ظرفیت را دارند.

هانی عسکری سپس افزود: این کار در جهت تحقق سیاستهای شهردار محترم مبنی بر ارائه خدمات الکترونیک و شفاف سازی امور، توسط سازمان فاوای شهرداری دنبال می شود.

وی در پایان تاکید کرد: با به روز شدن بسیاری از فعالیت ها و خدمات در شهرداری رشت، ضمن تسریع و تسهیل در انجام امور، مطابق با استانداردهای فناوری روز، ابزارهای نوین برای مدیریت هرچه بهتر منابع انسانی شهرداری و اعمال دسترسی های اطلاعاتی مورد نیاز، در اختیار بهره برداران قرار خواهد گرفت.