«سالار عقیلی» در رشت به دیدار دوستدارانش می‌رود

«سالار عقیلی» در رشت به دیدار دوستدارانش می‌رود

کنسرت «سالار عقیلی»، خواننده ی مطرح موسیقی ایرانی کشورمان، با همراهی ارکستر «راز و نیاز»، در آخرین ماه پاییزی ۱۳۹۵ در رشت برگزار می شود.

aghilis 24 247x370 - «سالار عقیلی» در رشت به دیدار دوستدارانش می‌رود

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از «موسیقی ایرانیان»، «سالار عقیلی» با ارکستر بزرگ «راز و نیاز» که خود سرپرستی اش را بر عهده دارد، ۲۱ آذر سال جاری، در «تالار مجلل» شهر رشت به اجرای کنسرت می پردازد.

در این کنسرت نوازندگان حریر شریعت زاده (پیانو و دف)، محمد رضا اسکندری (تار باس)، داوود منادی (ویولنسل)، علیرضا دریایی (کمانچه)، سحاب تربتی (تمبک)، روزبه زرعی(کاخن)، فردین لاهور پور (نی)، علی خشتی نژاد (تار)، حسین محمودی مجد (سنتور) و بابک میرزایی (عود) می باشند که آواز عقیلی را همراهی می کنند.

برگزاری این کنسرت بر عهده ی مجموعه ی ‌»غزلسرای سبز» بوده، مدیر برنامه ی آن «محمد رضا اسکندری» و تهیه کنندگان «مرتضی شادمان» و «علی جعفری می باشند.

شایان ذکر است که فروش آنلاین بلیت کنسرت بزرگ «سالار عقیلی»، از طریق سایت iranconcert.com امکان پذیر می باشد. همچنین علاقمندان می توانند به سایر مراکز فروش هفت شهر- چهارراه گلسار ۳۳۱۱۶۶۸۵ ،شهر کتاب- گلسار بلوار توحید ۳۳۱۲۵۷۰۴،کلوپ سناتور-گلسار گلایل ۳۳۷۷۶۳۳۰، کتاب فروشی دیبا- خیابان بیستون ۳۳۲۳۶۵۴۶و هتل دلفین-انزلی ۴۴۴۴۴۰۰۰ جهت خرید حضوری اقدام نمایند.

photo 2016 11 27 10 09 44 1024x1024 - «سالار عقیلی» در رشت به دیدار دوستدارانش می‌رود