سالن آمفی تئاتر سردارجنگل رشت در اولویت پروژه های عمرانی است فاضلی خبر داد:

سالن آمفی تئاتر سردارجنگل رشت در اولویت پروژه های عمرانی است

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان با اشاره به این که سالن آمفی تئاتر سردارجنگل رشت با توجه به نیاز جامعه هنری در اولویت پروژه های عمرانی ما قرار دارد، گفت: در همین راستا، تمام تلاش ما این است که این پروژه در اسرع وقت آماده بهره برداری شود.

1

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایلنا، فیروز فاضلی در جلسه شورای اداری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان که با حضور مدیرکل، معاونان و روسای ستادی و ادارات شهرستان در این اداره‌کل برگزار شد،تاکید کرد: با توجه به میزان تخصیص بودجه های عمرانی در قالب ردیف های بودجه، روسای ادارات شهرستان تمام نیازهای خود را اولویت بندی کنند تا کارهای واجب و نیازهای فوری زیر نظر دفتر فنی اداره کل انجام شود.

وی با اعلام آمار بودجه‌های عمرانی تصویب شده در شهرستان ها، خاطرنشان کرد: در جلسات شورای برنامه ریزی شهرستان ها تمام تلاش خود را انجام دهید که بودجه بیشتری جذب کنید.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان در ادامه، مجتمع‌های فرهنگی و هنری را مکانی برای ارائه فعالیت‌های فرهنگی و هنری در شهرستان ها عنوان کرد و گفت:باید تمام تلاش خود را صرف این نماییم تا هنرمندان در هنگام بهره برداری از مجتمع ها از بهترین امکانات استفاده کنند.

فاضلی با اشاره به این که سالن آمفی تئاتر سردارجنگل رشت با توجه به نیاز جامعه هنری در اولویت پروژه های عمرانی ما قرار دارد، افزود: در همین راستا، تمام تلاش ما این است که این پروژه در اسرع وقت آماده بهره برداری شود.