سخنان وحدت شکنانه زیبنده جامعه شیعی نیست

سخنان وحدت شکنانه زیبنده جامعه شیعی نیست

اختصاصی / به گزارش رشت۲۰، پس از انتصاب سیدفرشاد موسوی به عنوان بخشدار مرکزی رودبار بود که امام جمعه رودبار با دریافت اطلاعاتی ناصحیح از تریبون نماز جمعه این سید جوان را اهل تسنن دانست و به انتصاب وی ایراد وارد کرد بسیاری از رسانه ها در حمایت از فرشاد موسوی که شیعه ۱۲ امامی و از سادات است، نوشتند.

حال اما برخی کانال های تلگرامی و رسانه ها بار دیگر با پافشاری بر اطلاعات نادرست خود اینبار بدون ذکر نام مدعی انتصاب دو بخشدار اهل سنت شده اند! ادعایی که از پایه و اساس کذب محض و نادرست است.

در ابتدا می بایست به این موضوع اشاره شود که هیچ یک از آن دو فرد مورد ادعای این رسانه ها اهل سنت نیستند و در مرحله بعد نیز می بایست به این نکته اشاره داشت که در صورت انتصاب فردی از اهل تسنن به عنوان بخشدار هیچ ایراد قانونی وجود نخواهد داشت و چنین اظهارات وحدت شکنانه ای آنهم در شرایط حساس امروز قطعاً یک اشتباه استراتژیک به شمار خواهد رفت.

در پایان امید است برخی بجای گشتن پی ایجاد اختلافات مذهبی مقابل دهن چاکی برخی اختلاف افکنان قومیتی قد علم کرده و از نمایندگان استان بخواهند تا از تمامیت خاکی استان گیلان دفاع کنند.