سخنگوی پلیس راه گیلان: رانندگان شکیبایی لازم را داشته باشند

سخنگوی پلیس راه گیلان: رانندگان شکیبایی لازم را داشته باشند

سخنگوی پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان با اشاره به آغاز مسافرت های نوروزی به استان، از تمامی رانندگان خواست صبر و شکیبایی لازم را بمنظور جلوگیری از وقوع حوادث ناگوار داشته باشند.
82265010_92569572debaf

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ایرنا سرگرد کریم فقیری روز شنبه به ایرنا گفت: هم اکنون در محورهای ورودی استان، شاهد حضور تدریجی مسافران نوروزی به گیلان هستیم که این امر لزوم صبر، حوصله و شکیبایی فزون تر رانندگان را می طلبد.
وی ادامه داد: روزهای پرترافیکی را در پیش داریم و لازم است همه هم وطنان برای به یادگار ماندن ساعت ها و روزهایی خاطره انگیز که در گیلان حضور دارند، نسبت به رعایت بیش از پیش قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی اهتمام لازم را داشته باشند.
پلیس راه فرماندهی انتظامی گیلان همچنین با توجه به افزایش سفرها در تعطیلات نوروزی و بمنظور تسهیل در عبور و مرور و ارتقاء ضریب ایمنی، محدودیت ها و ممنوعیت های عبور و مرور در محورهای استان اعمال کرده است.
بر این اساس؛ عبور و مرور انواع موتورسیکلت در ایام اجرای طرح نوروزی در تمامی آزادراه ها ، بزرگراه ها و محورهایی که ضرورت ایجاب کند، ممنوع است. تردد انواع تریلر و کامیون به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی نیز از ساعت ۱۲ تا ۲۴ روزهای بیست و هفتم ، بیست و هشتم ، بیست و نهم و سی ام اسفندماه جاری و نیز چهارم ، دهم، یازدهم ، دوازدهم و چهاردهم فروردین ماه سال آینده از سمت قزوین به رشت و بالعکس ممنوع می باشد.
همچنین تردد انواع تریلر و کامیون از ساعت ۸ تا ۲۴ روزهای بیست و هفتم، بیست و هشتم ، بیست و نهم و سی ام اسفندماه جاری و نیز یازدهم ، دوازدهم و چهاردهم فروردین ماه ۹۶ در محور اردبیل – آستارا و بالعکس ممنوع است.
ورود و تردد تمامی خودروهای ترانزیت مواد سوختی در داخل کشور نیز تا ساعت ۷ روز یکشنبه ششم فروردین ماه سال آینده و از ساعت ۷ یازدهم فروردین تا ساعت ۲۴ چهاردهم فروردین ماه ممنوع می باشد.
بمنظور انتظام بخشی …