سردار دفاع مقدس رابطه با جعفرزاده را تکذیب کرد

سردار دفاع مقدس رابطه با جعفرزاده را تکذیب کرد

پس از دوهفته از ادعای جعفرزاده مبنی بر ارتباط نزدیک با یکی از سرداران دفاع مقدس، وی ادعای نماینده رشت مبنی بر ارتباط با خود در دوران جنگ را تکذیب کرد.
145441 371 - سردار دفاع مقدس رابطه با جعفرزاده را تکذیب کرد
به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از ۸دی، ۱۵ آبان ۹۵ متنی با عنوان “یادداشتی از جنگ؛ خاطراتی که نماینده مردم رشت دوست نداشت در زمان حیاتش منتشر شود” بر روی خروجی برخی سایت های فامیلی و محلی قرار گرفت که در آن ادعاهایی از غلامعلی جعفرزاده در ارتباط با ملاقاتهایش با سردار محمدرضا فلاح زاده (فرمانده وقت تیپ الهادی لشگر ١٩ فجر) نقل شد
نماینده رشت در بخشی از این متن نوشته است: «زمانیکه در بیمارستان نمازی شیراز بستری بودم سردار فلاح زاده، فرمانده وقت تیپ الهادی لشگر ١٩ فجر به ملاقاتم آمد و تابلویی از امام (ره) بمن هدیه داد و نام لشگر و تیپ را در ذیل آن قید نمود که هنوز آن تابلو را به یادگار دارم (تیپ الهادی بعدها بنام لشگر مهندسی زرهی ۴۶ نام گرفت).

البته ایشان (سردار فلاح زاده) در دولت نهم یا دهم به مقام استانداری یزد منصوب شدند و بنده را به همراه خانواده دعوت کردند و چند روزی در یزد مهمانش بودم (در زمان نوشتن این یادداشت پیگیر آخرین وضعیت سردار شدم. همرزمی دارم که در شهر بافق استان یزد زندگی می کند و با سردار فلاح زاده رابطه خوبی دارد از ایشان جویای احوال سردار شدم عنوان کرد که سردار فلاح زاده اخیرا در سوریه بشدت مجروح شده و حال و روز خوبی ندارد که آرزوی شفای عاجل برای ایشان و همه مجروحین مدافع حرم دارم)َ».

احرار گیل در همین زمینه نوشت: «سردار محمد رضا فلاح زاده پس از مشاهده  اظهارات اخیر جعفرزاده  در تماس با یکی از  همرزمان حرم زینبی اش که هم اکنون در مرخصی بسر می برند ضمن تکذیب گفته‌های آقای جعفرزاده اینگونه گفتند:

ایشان (سردار فلاح زاده) فرمودند که همه ارتباطش با آقای جعفرزاده در همه عمرشان این بود که یک بار جعفرزاده در مسئولیت بنیاد شهید گیلان در یزد مهمان مسئول بنیاد شهید استان یزد بود و درخواست ملاقات با بنده را داشت.
من آن زمان استاندار یزد بودم. خودش می خواست به دیدنم بیاید. من با توجه به شرایط جسمی‌اش و اینکه بیرون از محل کار بودم به دیدنش رفتم و سرجمع یک ملاقات ۱۰ تا ۱۵ دقیقه ای داشتیم و قبل و بعد آن هیچ ارتباط تلفنی و حضوری در هیچ کجا بین ما نبوده است.

ضمنا ایشان از مواضع جعفرزاده  در حمایت  از فتنه و فتنه گران  متاثر شدند./۲۱آبان ۹۵