سردبیر با مردم، برگزیده جشنواره ساحل گیلان از منظر رسانه شد

سردبیر با مردم، برگزیده جشنواره ساحل گیلان از منظر رسانه شد

به گزارش «رشت۲۰»، جشنواره استانی ساحل گیلان از منظر رسانه ویژه خبرگزاری ها، مطبوعات و صدا و سیما، با تقدیر از برگزیدگان این جشنواره در سالن اجتماعات شهرداری آستارا برگزار شد.

محورهای موضوعی این جشنواره که به همت فرمانداری شهرستان مرزی بندر آستارا، ستاد ساماندهی سواحل و دفتر خبرگزاری جمهوری اسلامی (ایرنا) در آستارا برگزار شد، آداب گردشگری ساحلی، محیط زیست نوار ساحلی، سازمان های مردم نهاد و ساحل، گردشگری ساحلی و توسعه آن و نقش ساحل در گردشگرپذیری بود که مورد استقبال خبرنگاران و رسانه ها قرار گرفت.

در آیین اختتامیه این جشنواره که با حضور مسئولان استانی و فرمانداران شهرستان های آستارا و تالش برگزار شد، اثر ارسالی «علیرضا پرندوش» صاحب امتیاز و سردبیر پایگاه خبری «با مردم» با عنوان «سواحل گیلان سوار بر موج توسعه» به عنوان برگزیده جشنواره انتخاب شد.

فرماندار آستارا در این مراسم با اشاره به اهمیت سواحل و محیط زیست و نقش رسانه ها در مسیر توسعه و شناسایی فرصت ها و چالش های حوزه ساحل و دریا، اظهار کرد: حفاظت از محیط زیست دریای خزر نیازمند عزم همگانی است.

یونس رنجکش افزود: همه در مقابل محیط زیست دریای خزر که دریای صلح و دوستی است، مسئول هستیم و باید نسبت به رعایت حقوق آن عمل کنیم.

وی گفت: خلاقیت و نو آوری در ارائه خدمات و استفاده مناسب از ظرفیت های منطقه از جمله ساحل و دریا، در حضور و پایداری گردشگران در استان گیلان بسیار مهم است و ضرورت دارد. / مهر