سرمربی تیم ملی کیک بوکسینگ:شهرداران قبلی، تخصص و توان اجرایی دکتر ثابت قدم را نداشتند/ مردم شهرهای دیگر از کارهایی که در رشت انجام شده تعریف می‌کنند/ مردم از پروژه‌هایی مثل پیاده‌راه راضی‌اند

سرمربی تیم ملی کیک بوکسینگ:شهرداران قبلی، تخصص و توان اجرایی دکتر ثابت قدم را نداشتند/ مردم شهرهای دیگر از کارهایی که در رشت انجام شده تعریف می‌کنند/ مردم از پروژه‌هایی مثل پیاده‌راه راضی‌اند

سرمربی تیم ملی کیک بوکسینگ می‌گوید که دکتر ثابت قدم در تاریخ شهرداری ایران دست به کارهایی زده است که الگویی برای اجرا در دیگر شهر‌ها شده است.

رضازاده 620x479 - سرمربی تیم ملی کیک بوکسینگ:شهرداران قبلی، تخصص و توان اجرایی دکتر ثابت قدم را نداشتند/ مردم شهرهای دیگر از کارهایی که در رشت انجام شده تعریف می‌کنند/ مردم از پروژه‌هایی مثل پیاده‌راه راضی‌اند

به گزارش خبر فوری رشت و به نقل از رشت رویایی مصطفی رضازاده درباره عملکرد شهردار رشت تاکید کرد: شهرداران قبلی تخصص و تحصیلات لازم مدیریت شهری و توان اجرایی همچون ثابت قدم را نداشتند‌.‌ از زمانی که او بر سرکار آمده است پروژه‌هایی زیادی در این شهر افتتاح شده است. پیش از این حتی ماه‌ها از افتتاح پروژه‌های جدید خبری نبود. نورپردازی و زیباسازی که در شهر انجام شده است قبلا وجود نداشته، حتی قایق‌هایی که در مسیر رودخانه‌های شهر قرار است گذاشته شود و این کارهایی که برای جذب گردشگر از کشورهای اروپایی انجام شده است، همه ارزشمند است.

سرمربی تیم ملی کیک بوکسینگ تاکید کرد: او در مدت مدیریت خود کارهای زیادی در این شهر انجام داه است اما چون بعضی خود مدیر نیستند و پتانسیل اجرایی ندارند با این تغییرات مخالفت می‌کنند.

او افزود: من در خیابان سعدی زندگی می‌کنم پیش از اجرای پروژه پیاده‌راه آلودگی صوتی در این مسیر خیلی آزار‌دهنده بود اما بعد از اجرای‌ این پروژه تردد در این مسیر بسیار لذت بخش است و هم از نظر سلامتی و هم روانی تاثیر مثبتی بر مردم داشته است.

رضازاده همچنین گفت: بسیاری از اعضای شورا اصالتا رشتی نسیتند، ولی با این حال مردم رشت به آنها اعتماد کرده و آنها را نماینده خود در این شهر دانسته‌اند. پس انتظار ما این است که از پتانسسل‌های خود برای اجرای برنامه‌هایی که به نفع مردم شهر است به کار گیرند.

او تاکید کرد: من به واسطه شغل خود با مردم این شهر ارتباط دارم و نظرشان را شنیده‌ام آنها نیز از پروژه‌هایی مثل پیاده‌راه راضی هستند. ممکن است مشکل کمبود پارگینگ در برخی مسیرها وجود داشته باشد اما باید به هر پروژه‌ای فرصت داد تا خودش را پیدا کند و مشکلاتش به مروز زمان برطرف شود.

این قهرمان ملی همچنین گفت: هر پروژه موافقان و مخالفانی دارد ولی باید نتیجه اجرای این پروژه را در بازه زمانی مثلا تا شش سال دیگر دید. همان ‌طور که پرورش یک ورزشکار زمان می‌برد و نیاز به حمایت دارد در اجرای پروژه‌هایی شهری هم شهردار نیاز به حمایت از اعضای شورای شهر دارد و بدون حمایت‌های آنها نمی‌تواند کارها را به تنهایی به پیش ببرد.

سرمربی تیم ملی کیک بوکسینگ اشاره کرد: من زمانی که برای مسابقات ورزشی به شهر‌های دیگر می‌روم همه از کارهایی که در شهر رشت در حال انجام است می‌پرسند و تعریف می‌کنند.

او در پایان گفت: بسیاری از مردم از کارهایی که در شهر در حال انجام است راضی هستند اما هر پروژه‌ای ممکن است مخالفانی هم داشته باشد که این طبیعی است. ولی امیدوارم همه در راستای حمایت از شهردار و تغییرات مثبت در این شهر گام بردارند.