سرمربی داماش گیلان انتخاب شد | برگزاری تست استعدادیابی از دهم تیرماه مدیرعامل داماش خبر داد:

سرمربی داماش گیلان انتخاب شد | برگزاری تست استعدادیابی از دهم تیرماه

محمد مهدی الطافی اظهار کرد: هیئت مدیره باشگاه داماش گیلان به منظور مشخص کردن سرمربی داماش برای حضور در فصل آتی رقابت‌های لیگ دسته دوم جلسات متعددی برگزار و پس از بررسی های لازم در خصوص گزینه های مدنظر، سیامک فراهانی به عنوان سرمربی جدید داماش گیلان منصوب شدند.

photo ۲۰۱۷ ۰۹ ۱۳ ۲۲ ۳۶ ۳۱ 310x165 300x160 - سرمربی داماش گیلان انتخاب شد | برگزاری تست استعدادیابی از دهم تیرماه

به گزارش رشت۲۰ ؛ مربی سابق داماش و سپیدرود رشت به عنوان سرمربی جدید باشگاه داماش گیلان انتخاب شد.

محمد مهدی الطافی با اعلام خبر سرمربیگری سیامک فراهانی در داماش گیلان اظهار کرد: هیئت مدیره باشگاه به منظور مشخص کردن سرمربی داماش برای حضور در فصل آتی رقابت‌های لیگ دسته دوم جلسات متعددی برگزار و پس از بررسی های لازم در خصوص گزینه های مد نظر و در نظر گرفتن دقیق نکات مختلف به جمع بندی رسیده و در جلسه ظهر امروز برنامه ارایه شده از سوی آقای سیامک فراهانی مورد موافقت و تایید باشگاه قرار گرفت و ایشان به عنوان سرمربی جدید داماش گیلان منصوب شدند.

مدیرعامل داماش گیلان افزود: برای سیامک فراهانی در باشگاه داماش گیلان آرزوی موفقیت داشته و امیدواریم که این باشگاه با هدایت ایشان فصل خوبی را پیش روی داشته باشد.

شایان ذکر است که طبق اعلام مدیر عامل داماش، اولین گام در راستای آماده سازی این باشگاه برای فصل جدید، برگزاری تست استعدادیابی از بازیکنان رده های سنی بوده که در روزهای دهم لغایت سیزدهم تیرماه برگزار خواهد شد و جزییات دقیق آن شامل شرایط سنی و زمان و مکان برگزاری متعاقبا از سوی روابط عمومی باشگاه اطلاع رسانی خواهد شد.

گفتنی است که سیامک فراهانی سرمربی جدید داماش گیلان سابقه حضور و بازی در باشگاه های استقلال شهرداری رشت، سپاهان اصفهان، پیکان تهران، پگاه و داماش گیلان را در سطح اول فوتبال کشور داشته و تجربه بیش از  سه دوره حضور به عنوان مربی در کادر فنی باشگاه های داماش گیلان و سپیدرود رشت را دارد.